УКР

ONUKA

24 серпня 2019 | 19:00

Про подію

Ніщо невипадкове. Низка подій іде поруч з ідеями та сенсами, які в певний момент утворюють дивовижні комбінації. 

ONUKA з концертом у Львові

Спеціальний подарунок для львів'ян до Дня Незалежності: 24 серпня у клубі !FESTRepublic відбудеться концерт етно-футуристичного українського електро-поп гурту Onuka. 

Onuka - це проект музикантів-експериментаторів Євгена Філатова (раніше - “Манекен”) і Нати Жижченко (раніше - Tomato Jaws and Kooqla). Вокал, тексти і авторство ідей належать Наті. Фронтвумен на сцені не лише співає, але й грає на багатьох народних інструментах, а також керує відтворенням семплів. Її колега і за сумісництвом коханий чоловік Євген створює музику для проекту і режисує кліпи. 

Широку популярність Onuka здобула завдяки своєму унікальному звучанню, яке поєднує українську музичну культуру із сучасними ритмами. Крім того творчість гурту торкається важливих гостросоціальних проблем, таких як екологія та наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Концерт гурту ONUKA відбудеться у клубі !FESTrepublic 24 серпня

Концерти ONUKA завжди продумані до найменших деталей. Ната і музиканти, з якими вона виступає на сцені, завжди дивують шанувальників цікавим і неординарним звучанням. Загальну атмосферу доповнюють концертні образи, добре пропрацьовані стилістами. Сама солістка під час концертів надзвичайно добре відчуває аудиторію, а її виступи по-справжньому інтимні і глибокі. 

Потужна енергетика вкупі з ефектним шоу, на якому слухача неодмінно чекатиме море вражень і емоцій, не залишить нікого байдужим. 

ONUKA. 24 серпня. Львів.

Знаю, ми будем там.

Рекомендуємо