УКР

Показ фільму на даху "Трава зеленіша"

07 серпня 2020 | 20:00

Про подію

Показ фільму «Трава зеленіша» у Львові!

Друже, запрошуємо тебе на незабутню подію цього літа – атмосферний кінопоказ стрічки під назвою «Трава зеленіша», який відбудеться вже 7-го серпня на даху Центру Довженка, що у Львові.

«Трава зеленіша» за жанром є абсурдною комедією, що вже привертає до себе увагу. Прем’єра повнометражки в Україні відбулась у 2019 році. Режисеркою та за сумісництвом виконавицею однієї з головних ролей виступила Жослін де Бур. У своєму сценарії (за котрий, до речі, Жослін отримала кінонагороду) режисерка на повну знущається над провінційністю персонажів і жодної секунди екранного часу не стримує себе в жартах на неполіткоректні теми.

Що ж собою представляє картина «Трава зеленіша» та з чим її їсти?

У центрі подій опиняються дві матусі, які живуть в ідеалістичному до абсурду світі, і одна з них несподівано пропонує іншій свою доньку – подруга забирає дитя назавжди. Джилл (Жослін де Бур), яка віддала свою дитину, попри утопічність реальності, страждає від докорів сумління і намагається повернути доньку, підібравши ввічливі слова (це ж ідеалістичний світ). «Мені неприємно це чути», – відповідає подруга, тож Джилл лишається зніяковіло посміхатися крізь брекети і втішатись грою у футбол свого сина, який посеред фільму несподівано перетвориться на собаку. Аби склеїти всі геги воєдино, в історії з’являється таємничий вбивця, який чітко вписується у сюжет стрічки, що, втім, не завадить йому теж познущатися з головних героїв.

До чого призведе безконфліктне життя у зоні комфорту в межах ідеального світу? Приходь, аби побачити розв’язку на власні очі!

3 причини піти на фільм «Трава зеленіша» у Львові:

  • Це унікальна нагода поринути у світ арт-хаусного кіно у незвичній атмосфері неймовірно красивої локації на одному із львівських дахів.
  • Різкий гумор, актуальні суспільні теми та проблематика, яка відображена у сюжеті фільму, не залишать тебе байдужими. Ти будеш вражений, наскільки легко висвітлені дійсно складні матерії. Це саме та кінокартина, яка змушує і розслабитись, і добряче замислитись!
  • Це чудова нагода провести вечір п’ятниці у компанії друзів та рідних, відкрити для себе новий формат кінотеатру та насолодитись фільмом, який став світовим проривом у кіноіндустрії.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на фільм «Трава зеленіша» 7 -го серпня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо