ROCK SYMPHONY, Львів - квитки на концерт 26 вересня 2020 о 19:00
УКР
950 – 1550

Про подію

Вельмишановні Глядачі!

Концерти ROCK SYMPHONY переносяться на більш безпечний період для повноцінного їх проведення, відповідно до придбаних глядачами квитків.

Соціальна відповідальність наших проектів – залишитися рентабельними і не підвести глядачів. Ми впевнені, що концерти, як результат творчої діяльності, мають велику вагу в культурному розвитку України.

Нам надзвичайно прикро переносити шоу, до яких ми ретельно підготувалися та зробили все можливе, щоб бути готовими до виступів. Але згідно Постанови Кабінету Міністрів № 641 проведення повноцінних Концертів, наразі, неможливе!

Всі придбані квитки на Концерти у Львові на обидві дати,  4 Квітня 2020 року та 26  Вересня 2020 року,  дійсні на перенесену дату - 18 Квітня 2021 року. 

Початок концертів  о 16:00 та 19:00, відповідно.

Тож ми продовжуємо працювати над удосконаленням ROCK SYMPHONY та висловлюємо Вам величезну Повагу за терпіння, розуміння і віру. 

Бережіть себе! Зустрінемось на концертах! І це буде Грандіозно як ніколи!

Ваші ROCK SYMPHONY – Концерт СИЛА!!!

Rock Symphony у Львові!

Львів’яни та гості міста! Музиканти з «Rock Symphony» 18 квітня 2021 року о 19:00 виступлять з концертом у Львівському Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Колектив презентує програму кращих творів світової рок-музики! Не пропусти!

«Rock Symphony» підготували кращі композиції світової рок-музики всіх часів і народів, щоб показати вам їх у зовсім новому баченні! Хіти, які добре відомі кожному, постануть перед тобою в новому світлі. Музична палітра яка комбінуватиме в собі музичний драйв та ліричні чи навіть психоделічні «глибокі» балади. На цьому концерті глядачі та виконавці стануть одним цілим, об’єднаним звуками та нотами, які створюють цю неймовірну музику!

Цей творчий проект – це суміш симфонічного оркестру та хору в поєднанні з рок-гуртом, який творить свій власний формат, що вражає духовністю, величчю та потужною енергетикою. Ці музиканти створюють «продукт», який викликає просто нереальні відчуття. Складається враження, що мелодія не закінчується, а безперервно лунає з першої до останньої ноти, наче одна композиція, що триває кілька годин. Прийшовши на цю музичну програму, ти зануришся в своєрідний «транс», та будеш отримувати задоволення від того, що оточує тебе!

5 причин піти на концерт «ROCK SYMPHONY» у Львові:

  1. Концерт «ROCK SYMPHONY» - це перформанс, де кожен глядач є частинкою великого таємного дивовижного обряду, де є свої символи і своя магія, яка тут створюють мелодії та звучання музичних інструментів;
  2. Навіть якщо рок-музика – це не твоє, на виступі «Rock Sumphony» ти її точно полюбиш і можливо відкриєш для себе щось нове у музиці, почнеш розуміти її глибше, навіть без слів, навчишся сприймати в «чистому вигляді»;
  3. На виступах «Rock Symphony» приходить різна вікова аудиторія – від наймолодших глядачів, яких беруть з собою батьки та привчають до мистецтва і до людей похилого віку, які вміють цінувати справжність та захоплюються справжньою музикою!
  4. На завершення, на тебе очікує динамічний фінал! Нова програма в двох відділеннях з антрактом.
  5. Для тебе пролунають душевні балади «Scorpions» про трагізм, кохання та життєву філософію, рок-н-рольні та знайомі всім композиції «The Beatles», величні експерименти «Queen», містика та магічні ритуали від шамана Джима Морісона та «The Doors», доповнені гранджовими композиціями Курта Кобейна та трохи важкий гітарних партій від «Metallica»!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Rock Symphony» 18 квітня 2021 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти»  та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо