Rocky Leon
30 березня 2017

Про подію

Rocky Leon

Рокі Леон - мандрівний біт-боксер, який поєднаю в своїй музиці реггі, ска та електронне звучання з неймовірно радісним і позитивним поглядом на життя, чому присвячені більшість його пісень. 

Унікальна чарівність, цілеспрямованість і талант допомогли Рокі стати справжньою зіркою вуличної музики в Сан-Франциско, куди він перебрався в кінці нульових з Австрії, одержимий однією єдиною метою - грати музику і проживати кожен день, як останній. 

Кліп на пісню "Quit Your Whining", який приніс молодому музиканту першу популярність, фактично являє собою документальний відбиток життя Рокі Леона того періоду - оселився мало не в наметі на березі океану, музикант з дредами сидить в човні і співає під укулеле про те, що будь-які негаразди - не привід сумувати і опускати руки. 

Ніколи спеціально не прагнув до популярності (і принципово не працює за схемами шоу-бізнесу), Рокі раптово перетворюється в інтернет-феномен, але незабаром з успіхом доводить слухачам, що здатний на більше. 

Рокі Леон записує пісню за піснею за допомогою голосу, гітари і луп-станції, віртуозно відтворюючи звучання повноцінної групи. По праву заслужив звання людини-оркестру, Він, здається, несподівано для самого себе починає виступати на все більших майданчиках, зачаровуючи любителів заводний позитивної музики по всьому світу. 

Рокі Леон люблять та знають в Україні, зігравши на найвідоміших українських фестивалях, як: Захід (2011, 2012, 2013 та 2014), Reggae Festival у Харкові (2015) та Файне Місто (2016). Музикант завжди радий спілкуванню з публікою та знайомству з новими людьми і кожен раз готує особливе шоу.

Посилання: 

http://www.rockyleon.com/ 
https://vk.com/official_rocky_leon 
https://www.facebook.com/rockyleonmusic/ 

Відео: 
Quit Your Whining: https://youtu.be/Vlwfq5A1skg 
This Side of You: https://youtu.be/MEeCL0VUCF0 
Live at Zaxidfest: https://youtu.be/JZlSEGZF3_o

Рекомендуємо