УКР

Самотність в мережі

07 листопада 2020 | 19:30

Про подію

Вистава «Самотність в мережі» у Львові!

З великим задоволенням запрошуємо вас на яскраву подію цієї осені – премєрний показ вистави під назвою «Самотність в мережі», який відбудеться 7-го листопада 2020-го року у Палаці культури залізничників «Рокс».

Головний польський бестселер початку XXI століття,найвідоміший і самий неоднозначний роман Януша Вишневського «Самотність в Мережі» - це історія в листах про заборонену і таку жадану любов. Один з найбільш пронизливих і спірних романів століття.

Ця історія викликала багато суперечок, але нікого не залишила байдужим, адже багатьом людям знайомі і сумніви, і надія, і побоювання, які викликає знайомство в інтернеті і стосунки на відстані. Ось і вони так познайомились. Вона з Польщі, він — з Німеччини. Їх випадкова переписка переросла у справжню пристрасть. Але чи варто зустрічатися і кого ми любимо більше: реальну людину, чи образ, який створила наша уява зі слів, чекання та самотності? Та й взагалі, чи можна назвати це коханням? А якщо й так, що гірше — відстань чи зустріч?

Інтерпретація Тамари і Євгена Морозових.                                                                                       

Музика І. Баха, П. Чайковського, Ф. Шопена, французька класична музика.                            

В головних ролях: Тамара Морозова, Євген Бельтюков, Ірина Марчук та Кирило Шевченко.

3 причини піти на виставу «Самотність в мережі» у Львові:

  • Це унікальна нагода побачити оригінальну та суперечливу театральну постановку в авторській інтерпретації справжніх майстрів своєї справи.
  • «Самотність в мережі» - це напрочуд актуальна історія для кожного з нас. «Живі» знайомства давно зникли і соціальні мережі єдиний простір для пошуку друзів та партнерів. Як це? Страшно? Непевно? Інтригуюче?
  • Це пречудова ідея провести незабутній вечір із друзями та рідними. Все дуже просто: купуєш квиток на цей спектакль, поринаєш у атмосферу театрального мистецтва, забуваєш про всі буденні проблеми та отримуєш масу задоволення!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на театральну постановку «Самотність в мережі» 7-го листопада 2020-го у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо