Скрябін. Концерт до 30-річного ювілею гурту, Львів - квитки на 23 грудня 2019 року
УКР

Про подію

  • Улюблені пісні у виконанні гурту «Скрябін» і лідера гурту «Юркеш» Юрка Юрченка.
  • Незвичне звучання хітів Кузьми у супроводі симфонічного оркестру.
  • Спеціальний відео і фоторяд на великому екрані, історії з життя і про життя нашого улюбленого Кузьми.

Концерт до 30-річчя гурту «Скрябін» у Львові.

«Можливо, треба було жити, як всі, а я хотів інакшим бути завжди - так скучно плисти по течії з ними...» - в цій фразі в одній зі своїх пісень Андрій Кузьменко висловив своє ставлення до життя. Він дійсно був іншим, несхожим ні на кого, ні в музиці, ні в житті. Так склалася доля, що Андрій пішов з життя дуже рано, але його музика і пам'ять про нього залишилися.

З великим успіхом пройшов ювілейний тур «Скрябін 25 років», одна за одною виходили нові пісні, що ставали хітами, Кузьма мав стати зоряним тренером першого сезону телепроекту «Ліга Сміху» і стільки ще всього, що чекало цієї неординарної людини і артиста попереду...Здавалося, що всі двері, які довгі роки були закриті для нього і його гурту, нарешті відкрилися. Та трапилася страшна аварія вранці 2 лютого 2015 року. Це був шок, без перебільшення, для всієї країни.

Кузьма був одним з небагатьох публічних людей, які давали можливість собі бути чесним, прямим і принциповим. Всі ми пам'ятаємо його жорстку критику влади і в піснях і у відеороликах, які він знімав перебуваючи на гастролях по країні. Все це знаходило і знаходить моментальний відгук в умах всього народу. А ось що знаходить відгук у душах, так це ліричні балади, написані Кузьмою і його гуртом. «Старі фотографії», «Мовчати», «Люди як кораблі», «Місця щасливих людей», «Спи собі сама» і багато інших пісень Кузьми увійшли до золотої колекції українського року і стали улюбленими для величезної аудиторії.

Запрошуємо всіх шанувальників творчості гурту «Скрябін» на ювілейний концерт, що відбудеться 23 грудня у Львівському театрі опери та балету. До зустрічі!

Рекомендуємо