УКР

Сметана Band

16 червня 2021 | 20:00

Про подію

СМЕТАНА BAND у Львові!

7-го травня 2021-го року на !FEST REPUBLIC відіграє концерт «Сметана band». Ці четверо сміливих  хлопців потішать тебе крутим саундом та порцією драйву! Не пропусти!
«Сметана band» - гурт з Дніпра, який здобув популярність завдяки своїм життєвим та відвертим відеороботам  та незвичною музикою зі «стьобними» текстами. Протест та висміювання всесвіту, які присутні у піснях музикантів дали свій результат.

«Сметана band» вже досить довго підривають мережу своїми саркастичними текстами та потужною самоіронією. Музиканти заглиблюються в теми недоліків сучасного суспільства та людей, які у ньому живуть і створюють його. Від початку заснування гурт записав 5 альбомів: «Вилка, новости 14» (2013), «Им не нужен рок» (2015), «В основном о женщинах» (2016), «Все очень плохо» (2017), «Pichot» (2018), «Ханговер» (2019) та відзняв 40 відеокліпів, які користуються шаленою популярністю на Youtube та загалом набрали понад 6 мільйонів переглядів. Від композицій «Сметана band» водночас і сумно, і смішно, адже серед персонажів їхніх пісень дуже часто можна впізнати себе у не найкращих життєвих ситуаціях.

Починаючи з 2017 року «Сметана band» поступово змінює напрямок своєї творчості та переходить до панк-року з більш сумними мелодіями, проте, цей крок лише додає хлопцям популярності, впізнаваності та можливість виділятися серед інших гуртів, які працюють у цьому ж напрямку.

3 причини піти на концерт «Сметана band» у Львові:

  • Гурт «Сметана band» має досить кумедну назву, проте, творчість гурту, попри велику кількість «стьобних» моментів є досить серйозною і торкається таких тем, як протест та висвітлення недоліків сучасного суспільства.
  • Візьми своїх друзів та великою компанією вривайся на цей відрив! Відірвись як треба, відкинь усі трабли та влаштуй собі справжній відрив!
  • «Сметана band» презентують свою нову платівку та відіграють вже добре відомі та улюблені треки «Девочка любит девочку», «Очки-сердечки», «В моем тихом омуте», «Пить-плакать», «Похорони», «Черные взлетные полосы». Отож негайно бери квиток та готуйсмя до шаленого слему і мегакрутого розривного концерту!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Сметана band» 7-го травня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо