Spring Breath Trance Music Львів - квитки на концерт 20.05.2017
УКР

Spring Breath Trance Music

20 травня 2017 | 22:00

Про подію

Хедлайнер - Anna Lee, учасники: Air Project, Shustry

 

Anna Lee - мабуть, найвідоміший і найулюбленіший діджей в Україні, що не залишає трійку лідерів українських діджеїв протягом багатьох років, нещодавно вiдвсяткувала своє 20-тиріччя в клубній культурі, на клубній сцені і за діджейським пультом.
Вдумайтеся! Це 20 років справжньої музики з особливим особистим почерком від першої дівчини діджея України, саме від тієї, з якої все починалося: клубний рух в країні, клубне життя, клубна мода: від тієї, хто впливав і впливає самим прямим способом на модні музичні тенденції і смаки протягом тих самих 20 років, від тієї, на чиїй музиці ростуть цілі покоління.
Anna Lee - жива легенда і з цим не можна не погодитись! Вона творець, флагман і ідеолог трансового руху в Україні, одна з небагатьох, хто довгі роки залишається вірною своєму слухачеві і улюбленому стилю - музиці щастя і справжніх емоцій, музиці серця!
Anna Lee - автор популярного радіопроекту, що вже став у світі справжнім брендом - «Club-Styles Mix-Show», якому в цьому році виповнилося 12 років, та який виходить на хвилях Afrehours FM (у США, Канаді та Європі). "Club-Styles Mix-Show" це музика без обмежень, музика для якої вік не має значення, музика для тих хто готовий мріяти і відчувати безмежний, емоційний політ разом з тою, що була першою, та разом з тою, що до сих пір залишається кращою! Вона та, хто грає свою музику особливо! Вона – Anna Lee !

 Телефони для довідок: (032) 22 44 753, (067) 312 33 76

Рекомендуємо