Тарас Петриненко та Тетяна Горобець Львів - квитки на концерт 23.09.2018
УКР

Тарас Петриненко та Тетяна Горобець

23 вересня 2018 | 19:00

Про подію

 

Тарас Петриненко запрошує львів’ян на душевну музичну зустріч

Метр української рок- і поп-сцени, Народний артист України Тарас Петриненко готує  23 вересня в Центрі Довженка (пр. Червоної Калини, 81) для львівської публіки  просто неймовірне музичне частування. Співак має намір постати перед своїми шанувальниками не один, а в супроводі талановитих музикантів і прекрасної Тетяни Горобець. 

Синкретизм якості: слова, музики, аранжування й естетики виконання

 

Тарас Петриненко – з когорти тих, чиї пісні не зникають з часом, а навпаки, з роками набувають нового звучання й постійно актуалізуються. І це закономірно, бо автор створює їх не для того, аби порозважатись чи задля успіху, слави або грошей. Його твори не слухають “під їжу” у ресторанах. Вони – для роздумів і переживань, бо з перших нот їхнього звучання проймають, глибоко западають у душу і розбурхують потужні яскраві емоції, переживши які вже неможливо бути байдужим до творчості маестро.

Саме таку силу впливу має його пісня «Україна», яка стала неофіційним гімном нашої держави і вже понад 30 років звучить в усіх куточках світу, а в столиці України - кожних чверть години з Михайлівського Золотоверхого.

Концерт, який надовго залишає емоційний післясмак

Активно реагуючи на сучасні суспільно-політичні зміни в житті рідної країни, Тарас Петриненко з любов’ю і водночас легкою іронією, однак завжди щиро і відверто намагається донести до своїх слухачів основне – те найцінніше, чого не можна втрачати нікому з нас. Його живі виступи завжди сповнені мудрості й всеохопної любові, тепла і надії на гідне майбутнє.

«Відчувати своїх слухачів, бути з ними на одній хвилі, в безпосередньому енергетичному контакті – ось що для мене важливо!» - говорить він.

 

І нехай цих людей буде обмаль, однак вони завжди поспішають саме до нього, на його концерти, щоби вповні насолодитись його творчістю. Ось це і є, за словами Тараса Петриненка, особливо цінним для нього.

Попри власну самоідентифікацію як камерного виконавця, співак упродовж багатьох років сольної кар’єри неодмінно збирає повні зали, адже охочих відпочити душею, посмакувати добротною музикою, заглибитись у філософію пісні і, зрештою, повноцінно її прожити всією душею, - ой як багато!

Адже його харизма і неповторний тембр, лише “живе” виконання до болю рідних і дорогих серцю пісень здатні дати такий потужний енергетичний заряд, пробудити таку силу і так зміцнити дух, що хочеться жити, творити, розвиватись, рухатись уперед і змінювати довколишню реальність лише на краще!

 

Рекомендуємо