УКР

ТАРАС ПЕТРИНЕНКО

12 серпня 2022 | 19:00

Про подію

Його пісні не зникають з часом, а з роками лише набувають нового звучання, постійно актуалізуються. Його твори з перших нот проймають, глибоко западають у душу і розбурхують потужні яскраві емоції, переживши які вже неможливо бути байдужим до творчості Народного артиста України Тараса Петриненка.

Саме таку силу впливу має його пісня «Україна», яка стала неофіційним гімном нашої держави, нашим незмінним мелодійним дороговказом, що в найважчі хвилини допомагає вистояти, зміцнює волю і дух нашої національної гідності й уже впродовж 35 років звучить в усіх куточках світу, а в столиці України - кожних чверть години з Михайлівського Золотоверхого. І сьогодні вона допомогає нам мовою музики сказати своїй країні: «ЛЮБЛЮ».

12 серпня в Центрі Довженка мешканці Львова матимуть можливість в унісон щиро зізнатись у любові своїй УКРАЇНІ словами пісень Тараса Петриненка. Шедевральні твори з репертуару маестро такі, як «Україна», «Господи, помилуй нас» або «Пісня про пісню», виконані в його легендарному дуеті з Тетяною Горобець, і зараз продовжують надихати молодих виконавців на пошуки модерних форматів популяризації пісень, які ввійшли в історію становлення нашої державності.

Не пропустіть Благодійний концерт на підтримку України за участю Тараса Петриненка і Тетяни Горобець! Окрім виконання улюблених хітів, метр української сцени приготував львівській публіці й низку нових пісень.

У Благодійному концерті на підтримку України також візьмуть участь номінант музичної премії Yuna Awards, фіналіст шоу "Х-Фактор", "Нова Хвиля - 2013", соліст Notre Dame de Paris UA, співак і гуморист команди "VIP-Тернопіль" Аркадій Войтюк і фольк-гурт «Пиріг і Батіг», учасники якого через музику популяризують українську мову та класичну літературу, транслюють крізь неї те, що «дзвенить і в теперішньому».

Активно реагуючи на сучасні виклики й суспільно-політичні зміни в житті рідної країни, з любов’ю і водночас з легкою посмішкою й іронією, однак завжди щиро і відверто ці артисти намагаються донести до своїх слухачів основне – те найцінніше, що нас єднає, чого не можна втрачати нікому з нас, що допомагає нашим захисникам вистояти на передовій.

Організатори Благодійного концерту на підтримку України значну частину виручених коштів передадуть на потреби ЗСУ.

Рекомендуємо