УКР

US Orchestra

25 січня 2020 | 19:00

Про подію

US Orchestra у Львові!

Львів’яни та гості міста! US Orchestra відіграє атмосферний концерт 25 січня 2020 року у TEATR. Club з презентацією нового альбому «Smoke on the mustache».

US Orchestra – це досить неординарний музичний проект, який створили троє молодих музикантів, які грають українську традиційну інструментальну музику. Матеріал для своєї творчості музиканти знаходять у фольклорних експедиціях та музичних архівах. US Orchestra виконує українську традиційну музику Західного Поділля та музику українців, які емігрували до США та Канади у 20-х роках XX століття.

US Orchestra ставлять за мету відтворювати музику так, як це робили наші предки сто років тому. Незвична назва гурту перекладається як «український сільський оркестр», адже так себе називали українські емігранти-музиканти, які виїхали у пошуках кращої долі на початку минулого століття. До нової роботи US Orchestra «Smoke on the mustache» потрапила лише українська інструментальна танцювальна музика, записана від трьох музикантів з Диканьки: братів-скрипалів Павла та Михайла Чередників і бубніста Романа Дядюри. Всі троє народились наприкінці 19 століття, а в їхньому репертуарі є танці, яким 200-300 років.

Як повідомили організатори, кожен примірник альбому US Orchestra виготовлено у формі листівки з персональним qr-кодом, за яким можна завантажити альбом на свій гаджет або прослухати онлайн. Такий формат передбачає екологічність та зручність прослуховування в онлайн-епоху.

«У той час люди ще грали в такому традиційному складі інструментів, як скрипка-скрипка-бас, скрипка-цимбали бас – без гармошок і балалайок. Тому цим вона дуже цікава й цінна. Ми намагаємось у такому складі її грати та передати це», – розповідає музикантка.

3 причини піти на концерт US Orchestra:

  1. Відчути атмосферу справжньої української інструментальної традиційної музики;
  2. Разом з US Orchestra відправитися у подорож минулим українського народу та відчути на собі переживання та емоції, які відчували наші предки;
  3. Отримати естетичне задоволення від чудового виконання інструментальної музики.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт US Orchestra 25 січня 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо