УКР

Василь Зінкевич

24 червня 2020 | 19:00

Про подію

Василь Зінкевич у Львові!

Шановні жителі та гості міста Львів! Ласкаво просимо вас відвідати концерт українського естрадного співака, народного артиста України Василя Зінкевича, який відбудеться 24 червня 2020 року в Центрі Довженка!

Василь Зінкевич –  український співак, який є чи не найвідомішим виконавцем легендарної пісні славетного композитора Володимира Івасюка «Червона рута», яка вже стала однією з найвідоміших українських композицій, та не втрачає свою актуальність. Цю пісню співак виконав разом з іншим естрадним співаком Назарієм Яремчуком, і з того часу вона радує українців, і не тільки! Василь Зінкевич знявся у багатьох музичних фільмах та виступав у складі легендарного ВІА «Смерічка».

Творчий шлях Василь Зінкевич розпочав у 1971 році, знявшись в українському музичному фільмі «Червона рута», в якому співав пісні Володимира Івасюка Валерія Громцева, а трохи згодом в тому ж році на конкурсі «Пісня року» в Москві виконавши цю пісню, отримав визнання серед публіки та популярність. Відомий Василь Зінкевич завдяки своєму красивому та дзвінкому голосу. Його манера виконання виділяється високою музичною культурою, аристократичністю, мелодійністю та відчуттям музичного матеріалу.

Народився співак у 1945 році в селі Васьковці, Хмельницької області. Любов та інтерес до пісні проявляв ще з раннього дитинства.  Закінчив Вижницьке училище декоративно-прикладного мистецтва та став першим чоловічим вокалом у легендарному ВІА «Смерічка». Через деякий час, у 1973 році «Смерічку» запросили до філармонії. Проте, музикант залишив професійну музичну діяльність, щоб повернутися на велику естраду як вокаліст волинського ВІА «Світязь».

Знаковою подією для артиста став 1997 рік, адже його нагороджено орденом Миколи Чудотворця, а в 1999 році музикант Василь Зінкевич отримав від президента Леоніда Кучми орден за заслуги 2 ступеня. Також артист володіє званням «Золотий голос України».

5 причин піти на концерт Василя Зінкевича у Львові:

  1. Особлива та просто блискавична нагода потрапити на живий виступ яскравого представника Золотого фонду української естради, лауреата багатьох премій та нагород, культурного діяча, який прославляє українську пісню та поширює любов до неї;
  2. Василь Зінкевич – легендарний виконавець таких композицій, як «Кличу тебе», «Ясні зорі», «Забудь печаль», «Скрипка грає», «Тече вода», «Ніби вчора», «Крізь літа» та багатьох інших, які вже стали знаковими  та культовими для української естради;
  3. Маестро виконає для вас своїх кращі хіти, подарує вам хороший, теплоий весняний настрій та неповторні враження. Хоча Василю Івановичу вже за 70, та, незважаючи на свій поважний вік. він досі залишається вірний своїй справі та виступає з концертами;
  4. Це чудова нагода, щоб зробити свято для своїх дідуся та бабусі і подарувати їм квитки на це грандіозне шоу!
  5. Ну і на останок, виступ не обійдеться без виконання добре відомих всім українцям пісень! В програмі також виступ Національного академічного оркестру пісні і танцю «Гуцулія» та Закарпатського народного хору.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Василя Зінкевича 24 червня 2020 року у Львові — онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо