Vivienne Mort, Львів - квитки на концерт 27 жовтня 2021 року
УКР

Vivienne Mort

27 жовтня 2021 | 19:00
600 – 1200

Про подію

Vivienne Mort із концертом у Львові!

Один з навідоміших та найхаризматичніших українських гуртів Vivienne Mort вирушає в тур містами України. В рамках туру 27-го жовтня 2021 року Vivienne Mort дадуть концерт в Малевич концерт-арені. Зовсім нещодавно українським медіа-простором поширилася звістка, що цей тур для колективу буде заключним перед творчою перервою, яка може затягнутися на невизначений термін. Тому не зволікай і використай свій шанс потрапити на концерт Vivienne Mort та отримати море вражень від живого виконання улюблених композицій.

Vivienne Mort – це музика, яка заворожує своїм глибоким змістом та містичним звучанням, тонкою лірикою та надзвичайно чутливим виконанням. Кожен виступ гурту - це унікальна імпровізована театральна постановка.

Ми, так само як і ти, шоковані тим фактом, що тур з такою символічною назвою «Vivienne Mort. Fin de la première partie» (Кінець першого розділу) для колективу може стати останнім.

5 причин піти на концерт Vivienne Mort у Львові:

  • Виступи Vivienne Mort у повному складі – надзвичайна рідкість (останній тур повним складом відбувся у 2018 році), тож ти зможеш потрапити на особливий концерт та відчути естетичне задоволення;
  • Vivienne Mort виконає свої найвідоміші композиції, такі як «Пташечка», «Іній», «Сліди маленьких рук» та ін., тож готуйся слухати і підспівувати!
  • Жовтень – романтична пора. Це найкращий час, щоб відвідати концерт по-справжньому живої музики Vivienne Mort;
  • Ти почуєш та побачиш якісне шоу, адже музиканти по-особливому ретельно ставляться до звукового і світлового оформлення та співпрацюють з найкращими професіоналами, які підкреслюють драматургію та посилюють відчуття музики;
  • Це остання нагода послухати пісні улюбленого гурту наживо та заспівати разом!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту «Vivienne Mort» 27-го жовтня 2021 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Обов'язковою умовою проведення концертів у ЧЕРВОНІЙ зоні, або згідно з розпорядженнями обласних комісій ТЕБ і НС, є наявність ОДНОГО з наступних документів:

1. Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, або експрес-тест, який проведено не раніше, ніж за 72 години до моменту проведення концерту.

2. Документ, що підтверджує вакцинацію однією дозою дводозної вакцини — для жовтої чи помаранчевої зон. Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації — для червоної зони.

3. Документ, що підтверджує одужання від COVID-19.

УВАГА! Умови та вимоги можуть бути змінені згідно з розпорядженнями уряду або обласних комісій ТЕБ і НС. Просимо слідкувати за актуальними оновленнями.

Рекомендуємо