Мамахохотала, Львів - квитки на концерт 6 червня 2019 року
УКР

Мамахохотала

06 червня 2019 | 20:00

Про подію

Мамахохотала у Львові

Студія «Мамахохотала» – найпопулярніший гумористичний проект для української молоді, який вже понад 7 років створює телешоу, серіали і смішні вірусні ролики. Команда чарівних акторів дуже швидко підкорила українську аудиторію.

За плечима студії «Мамахохотала» вже цілих 10 сезонів власного гумористичного шоу на телеканалі НЛО TV, всеукраїнські концертні тури, успішні серіали «Як гартувався стайл», «Маслюки», «Нова поліція» та інші оригінальні проекти.

Під час виступів «Мамахохотала» на сцені часто можна побачити образи простих українців, що є близькими багатьом глядачам і викликають у них особливі асоціації. Актори студії показують героїв максимально яскраво та весело, а ситуації, які з ними трапляються, обов'язково змусять посміхнутися. Виступи гумористів – оригінальні, смішні та по-своєму душевні. Більшість тем є знайомими та актуальними для молоді зі всієї України, вони не тільки звеселяють, а й змушують задуматися.

За роки активної діяльності артисти завоювали репутацію визнаних кумирів молоді та продовжують просувати якісний гумор у телеефірі та на сцені.

Квитки на концерт «Мамахохотала» у Львові 6 червня можна придбати вже сьогодні, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо