УКР

Про подію

Вистава «Аліса» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 29-го жовтня 2020-го року у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва , що у Львові.

«Аліса» - вистава-інтерпретація неймовірної книги «Аліса в дивокраї» Льюїса Керрола режисерки Ірини Ципіною, яка пробує розглянути цей твір, як подорож маленької дівчинки у світ власних фантазій в пошуках самої себе. Абсурд, який Аліса спостерігає у Дивокраї, – це абсурд безглуздих правил, які нав’язує нам суспільство. Як дитині знайти себе у механізованому світі затісних та застарілих традицій? Аліса вирішує бути інакшою ніж усі і вирушає услід за Білим Кроликом, аби в кінці вигукнути «Я справжня!» та здобути право творити власний Всесвіт, за власними правилами.

Вистава «Аліса» стала переможницею конкурсу британської драми Taking the Stage 2018.

У головних ролях: Наталія Алексеєнко, Богдана Бончук, Катерина Волівецька, Ліка Діденко, Ірина Занік, Анна Ковтуненко, Мар’яна Кривдик, заслужена артистка України Олена Крилова, Юлія Кузьмяк та Любов Мовчан.

Вистава триватиме 1 годину та рекомендована для перегляду усім віком від 10 років.

3 причини піти на виставу «Аліса» у Львові:

  • Це унікальна можливість насолодитись класикою світової літератури у оригінальному прочитанні геніальної української режисерки та віртуозних театралів.
  • «Аліса» - це одна з тих театральних постановок, яка зацікавить кожного глядача, розповість історію неймовірної дівчинки, яка піде наперекір абсурдному світу заради щирості, правди та природності.
  • Не пропусти нагоди провести незабутній осінній вечір з друзями та близькими, з головою поринувши у фантастичний світ театрального мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Аліса» 29-го жовтня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо