УКР

Про подію

Вистава «Будьте як вдома» у Львові!

Шановні львів’яни та гості міста, запрошуємо вас на фантастичну подію – театральну комедію під назвою «Будьте як вдома», яка відбудеться 4 березня 2020 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

«Будьте як вдома» - неймовірна комедія режисера Катерини Степанкової – доньки Ади Роговцевої, яка  взяла за основу вистави п’єсу «Squat» Жана-Марі Шевре, який у 2000-му році отримав спеціальну нагороду ООН за дану роботу.

Головні ролі виконують: Ада Роговцева, Ахтем Сеітаблаєв, Галина Корнєєва, Єкатерина Гулякова, Ольга Лук’яненко, Світлана Орліченко, Віталій Салій та Арно Тсембенгой.З назви зрозуміло, що головною темою постановки є тема домівки. Спільною домівкою для кожного з нас саме й повинен стати увесь земний простір. Звісно, для одних дім обмежується територіальними кордонами, для інших – стінами своєї квартири. Саме у одну з таких паризьких квартир потрапить глядач під час спектаклю. У ній герої вирішуватимуть інколи прості, інколи складні життєві питання.

Двоє нелегалів, араб Самір та полька Бася, ледь зводять кінці з кінцями, нелегально проживаючи у квартирі двох француженок, Жан та Маріон. Останні раптово повертаються з відпустки та прямують до поліції, аби здати парочку іноземців. Та несподівано не тільки для глядачів, а й для самої себе Маріон, яка завжди так мріяла про дитину, знаходить у Самірі щось рідне, свою дитину, свого сина. Тобі ж, глядачу, залишається дізнатись одне: чим закінчиться це зіткнення культур та менталітетів?

5 причин прийти на виставу «Будь як вдома» у Львові:

  1. Половина успіху вистави – це акторський склад. У цьому випадку проблем немає жодних, адже дует зіркових акторів Ади Роговцевої та Ахтема Сеітаблаєва настільки віртуозно перевтілюється у своїх сценічних персонажів, що від них неможливо відірвати очі.
  2. У цій майстерно зрежисованій постановці тісно переплітається комічне і драматичне. Готуйся відчути сплески різноманітних емоцій: співчуття, підтримки, обурення, сміху, тощо.
  3. Нетривіальний сюжет та неочікувана розв’язка історії чекають на тебе у цей вечір.
  4. Це, безумовно, гарна нагода провести час з користю та задоволенням у компанії друзів та близьких.
  5. Вистава отримала неабияку популярність у Європі, адже підіймає доволі гостре питання співіснування на планеті на прикладі життів декількох героїв у стінах невеличкої квартирки. В Україні спектакль теж завжди збирає повні зали. Тож не барись і купуй квиток просто зараз!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Будьте як вдома» 4 березня 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо