УКР

Про подію

Вистава «Дюймовочка +» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 17-го листопада 2020-го року у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва , що у Львові.

«Дюймовочка +» - вистава-мюзикл на 1 дію режисера Романа Валька та композитора Богдана Сегіна за сюжетом відомої казки Г.- Х. Андерсена.

Усім відома казка Ганса-Христіана Андерсена «Дюймовочка» розіграна, як осучаснена притча. В суворий і холодний світ приходить Дюймовочка – істота «не від світу сього», позбавлена агресії, амбіційності, жадібності – і починає пошук свого місця у житті. Від мілітаристичних Жаб – до гламурних Жуків, від начебто елітарної Миші – до олігархічного Крота, – через різні класи і прошарки, різні моделі життя і спокуси проходить свій шлях Дюймовочка до знайомства з ельфами, в яких і віднаходить свою вищу сутність і свого традиційного Принца. Через моральну вищість і просвітленість, якою зачаровує всіх згаданих приземлених і дріб’язкових персонажів, вона не знаходить із ними спільних точок дотику. Натомість здобуває прихильність всіх щирих і піднесених істот – Метеликів, Ельфів, Ластівки. З їх допомогою, залишаючись, попри тиск обставин, вірною собі, цілісна і осяйна Дюймовочка возз’єднується з рідним їй світлим ельфійським вертоградом – краєм свого щастя.

Дійові особи та виконавці: Дюймовочка - Юлія Кузьмяк; Жаба - Любов Кузь, з. а. України Тетяна Максимюк, з. а. України Олена Скляренко; Брекеквак - Олександр Чешеров; Хрущ - Дмитро Бартков; Кріт - Ігор Гулюк; Миша - н. а. України Ольга Гапа, з. а. України Олена Крилова, Леся Шкап’як; Павук - Ігор Данчук, Валерій Коломієць; Ластівка - Лариса Діденко, Мар'яна Кривдик; Ельфи, Метелики - Катерина Волівецька, Марія Станькевич, Оксана Придачук, Катерина Мусієнко, Ірина Кухарська ;Жабки - Марія Самсонова, Олександр Трифонюк, Ярослав Дерпак, Андрій Росчіс; Павучки - Валерій Коломієць, Ігор Данчук, Олександр Трифонюк, Олександр Чешеров; Хрущівни - Наталія Алексеєнко, Богдана Бончук, Любов Мовчан, Ірина Занік; Кроти-охоронці - Богдан Балко, Юрій Курило; Король Ельфів - Андрій Росчіс, Ярослав Дерпак.

3 причини піти на виставу «Дюймовочка +» у Львові:

  • Це унікальна можливість насолодитись неповторною виставою-мюзиклом за сюжетом всесвітньовідомої казки Андерсена у оригінальній, авторські інтерпретації талановитих українських театралів.
  • «Дюймовочка +» - це пригоди чистої, світлої істоти у світі лицеміртсва, брехні, підлості та інших людських вад. Неймовірна притча про життя.
  • Не пропусти нагоди провести незабутній осінній вечір з друзями та близькими, з головою поринувши у фантастичний світ театрального мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Дюймовочка +» 17-го листопада 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо