УКР

Два джентльмени з Верони

29 грудня 2020 | 17:30

Про подію

Вистава «Два джентельмени з Верони» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 29-го грудня 2020-го року  о 17:30 у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва , що у Львові.

«Два джентльмени з Верони» - прем’єрна театральна постановка режисера Ігора Задніпряного за п’єсою В. Шекспіра «Два джентльмени з Верони» тривалістю в 2 години, з антрактом для усіх бажаючих віком від 16 років. 

Ти втратив сон? Розмовляєш на вулиці самі з собою? Віршуєш? Несподівано плачеш або смієшся без видимої причини? Нічого не робиш, і годинами мугикаєш любовні пісеньки? Тільки не хвилюйся. Ти просто закохався! Це не страшно! Тобі треба на виставу «Два джентльмени з Верони» до Першого театру. Там тобі все пояснять. Любов – це божевілля, це мара і небезпечний вірус. Вона вривається в наше життя наче вихор, і перевертає все догори дриґом. Але без неї наше буття холодне і чорно-біле, наче рентген непрожитого життя. Шекспір «просто неба» у дворику Першого!

Ролі виконуватимуть: Герцог – Ігор Гулюк; Валентин – Дмитро Бартков; Протей – Ігор Данчук; Туріо – Олександр Трифонюк; Спід – Богдан Балко; Ланс – Олександр Чешеров; Джулія – Богдана Бончук; Сільвія – Мар’яна Кривдик; Лючетта – Леся Шкап’як; Антоніо – народний артист України Сергій Кустов.

3 причини піти на виставу «Два джентельмени з Верони» у Львові:

  • Це унікальна можливість насолодитись класикою світової драматургії у оригінальному прочитанні віртуозних режисерів, художників, постановників, композиторів та акторів нашої країни.
  • «Два джентельмени з Верони» - фантастичний спектакль про одне із найголовніших почуттів у житті кожної людини – кохання. Яке так важко зрозуміти, необхідно відчути бодай раз у житті та, знайшовши справжнє, втримати його!
  • Не пропусти нагоду провести незабутній осінній вечір у колі друзів та близьких, повністю поринувши у чаруючу атмосферу театрального мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Два джентельмени з Верони» 29-го грудня 2020-го року о 17:30 у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо