УКР

Генрі Перселл “Music for a while”

25 травня 2021 | 20:00

Про подію

Театральний вечір музики Генрі Перселла у Львові!

Радо запрошуємо тебе на неймовірну подію цієї весни –театральний вечір музики Генрі Перселла під назвою «Music for a while», який відбудеться 25-го травня 2021-го року Арт-Центрі Дзига, що у Львові.

Трагедія, комедія і драма - все це є у музиці Генрі Перселла - коли кожен твір, буквально, - маленька вистава. Відома актриса і співачка Наталія Половинка відкриває кулісу - і співом веде в ігровий світ образів Перселла. "У музиці Перселла слово - грає", - розповідає Наталія Половинка. "Це плач і радість серця, яке мовить безпосередньо, коли часто сьогодні смисл замерзає на вустах і не вимовляється. Вона написана для нас нинішніх, бо кожен так потребує співчуття, тепла, миру; забутого затишку, коли всі на світі є вдома".
Рідковиконувані пісні і відомі арії англійського барокового композитора Генрі Перселла.

Наталія Половинка - мецо-сопрано
Юрій Гуран - флейта-траверсо
Павло Гречка - клавесин

Режисер - Валерій Більченко

3 причини піти на театральний вечір музики Генрі Перселла у Львові:

  • Це унікальна можливість насолодитися творами геніального англійського композитора Герні Перселла у авторській та оригінальній музичній інтерпретації від віртуозів свої справи.
  • «Music for a while» - це саме те музичне дійство, яке вразить кожного слухача потужністю та якістю звучання, глибиною та різноманітністю емоцій!
  • Це чудова нагода незабутньо провести час з друзями та близькими! Приходь та поринай у світ неповторної музики разом із нами.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на театральний вечір музики Генрі Перселла у 25-го травня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо