Ladies Night Львів - купити квитки в театр на 29 жовтня 2019 року – Kasa.in.ua
УКР

Про подію

Спектакль Ladies’ night

Продюсерський центр Lirnik Production предсталяє спектакль Ladies Night. За участі улюбелених співаків, акторів, гумористів і шоуменів! 29 жовтня на сцені Львівської опери музично-танцювальне шоу, що підкорить серця глядачів!

....Уявіть собі крихітне провінційне містечко у Великобританії. Дійові особи - шестеро друзів, котрі залишаються без роботи після закриття у місті єдиного роботодавця - металургійного комбінату. У пошуках нової роботи вони натрапляють на оголошення в газеті про бар для жінок, де показують чоловічий стриптиз. Відвідувачки закладу платять за вхід не мало, не багато - 200 доларів! Натрапивши на таку золоту жилу шестеро відчайдухів захоплює божевільна ідея заснувати свою групу стриптезерів. Та шляху до мрії як завжди безліч перепон: знайти приміщення, купити костюми, привести себе у більш-менш пристойну фізичну форму і головне подолати нерозуміння з боку оточуючих. 

Чи зможуть герої досягнути своєї цілі, коли все наколо проти них? Чи вдасться їм довести до шаленства жіночу аудиторію нічних клубів, при тому не втративши чоловічу гідність?

Учасники Ladies’ night:

  • Антон Лірник - актор, телеведучий, резидент Comedy Club в складі «Дуету імені Чехова», член журі «Ліги Сміху».
  • Олександр Педан - актор, шоумен, телеведучий і відеоблогер. Резидент Comedy Club Ukraine.
  • Влад Яма - танцюрист, хореограф, а також суддя телевізійних проектів «Танцують всі!», «Україна має талант», «Танці з зірками» та «Модель XL». Член журі «Ліга Сміху».
  • Арсен Мірзоян - актор, автор і виконавець власних пісень.
  • Сергій Бібілов - актор, учасник популярних гумористичних проектів «Казки У», «Країна У», «Зірконавті».
  • Олександр Станкевич - актор Одеського українського музично-драматичного театру, провідний актор команди КВН «Одеські мансі». Учасник проектів «Країна У», «Пекельна кухня приколів», «Зірконавті».
  • Анатолій Анатоліч - автор і продюсер програми «Зе Інтерв'юер».
  • Олександра Машлятіна - актриса, учасниця проектів «Жіночий Квартал», «Ліга Сміху», «Країна У», «Казки У».

Музичний супровід – вірутози із Orchestra by Lirnik.

Kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо