Лисеня, якому вдалося, Львів - квитки на виставу 30 травня 2021 року
УКР
40 – 60

Про подію

Вистава «Лисеня, якому вдалося» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 30-го травня 2021-го року у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва , що у Львові.

«Лисеня, якому вдалося» - вистава режисера та художника Богдана Поліщука для усіх бажаючих віком від 5 років та тривалістю у 50 хвилин.

Перед тобою – інтелігентна родина лисів-музикантів. На стінах їхньої затишної домівки висять портрети видатних предків, що прославилися на весь ліс своїм музичним хистом. Однак їхня донька – лисичка Леся – мріє зовсім не про уроки гри на скрипці... Яке ж заняття буде їй до вподоби?

На тебе чекає багато живої музики, вишукані костюми та неперевершений лисячий шарм. Це вистава про те, як важливо дитині знайти власний шлях і справу, за яку їй самій хотілося б узятися. Та як важливо батькам підтримувати свою дитину в її пошуках, а не змушувати жити чужим життям.

Під час вистави можна буде почути живе звучання різних музичних інструментів: фортепіано, цитри, скрипки, колісної ліри – а також співи. Якщо ти в захваті від казкових персонажів – лисиць, любиш красиві й повчальні історії, музику й танці, та віриш, що театр – це місце, де на сцені народжуються добрі чари, – тоді ця вистава для тебе!

Дійові особи:
Леся, лисеня – Анастасія Хавунка;
Теодор, лис-тато – Андрій Селецький;
Соломія, лисиця-мама – Наталія Білан;
Ізидора, лисиця-тітка – Богдана Бончук;
Іриска, лисиця-танцівниця – Катерина Волівецька.

Увага! Продаж квитків припиняється за 5 хв до початку вистави. Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається.

Звертаємо твою увагу, що з жовтня 2018 у Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу. Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком.

3 причини піти на виставу «Лисеня, якому вдалося» у Львові:

  • Це унікальна можливість поринути у казку, яку для тебе створили справжні віртуози своєї театральної справи. Захоплююча казка для дітей та повчальна історія для дорослих та батьків про важливість дитячих мрій!
  • «Лисеня, якому вдалось» - постановка, яка чарує не лише своїми образами, декораціями та музичним оформленням, а, в першу чергу, своїм глибоким змістом та філософським наповненням.
  • Не пропусти нагоди провести незабутній вечір з своїми дітками, друзями та близькими, з головою поринувши у фантастичний світ театрального мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Лисеня, якому вдалося» 30-го травня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо