УКР

№13 або Олінклюзив

17 вересня 2021 | 19:00

Про подію

Вистава «№13 або Олінклюзив» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки під інтригуючою назвою «№13 або Олінклюзив», показ якої відбудеться 17-го вересня 2021-го року у Палаці культури залізничників «Рокс», що у Львові.

№13 - це не просто готельний номер за подіями в якому підглядають глядачі. Іронічна сатира на знайому всьому світу історію: впливовий політик і його секретарка.

У п'єсі англійського драматурга Рея Куні помічник британського прем'єр-міністра надає перевагу затишному готельному номеру  з видом на Біг-Бен і компанії напівроздягненої секретарки аніж дебатам у палаті Громад. Все йде як по маслу, але в самий кульмінаційний момент коханці помічають у вікні тіло невідомого чоловіка. Ось тут-то все і починається…

Політику тепер доведеться пояснити чому він не на роботі, а в готельному номері, та ще й з трупом.

Вир комедійних подій, стрімкий розвиток сюжету і, як завжди буває в комедіях положень, непередбачувана розв'язка ...

У ролях: Олексій Вертинський, Володимир Горянський, Олександр Папуша, Лілія Ребрик, Макс Максимюк, Лариса Руснак, Віка Білан, Данило Маржец.

Режисер-постановник - В'ячеслав Жила

Художник-постановник - Мар'ян Савицький

Музичне оформлення - Юрій Дзвонар

Продюсер - Слава Жила

Вистава йде з антрактом. Тривалість 2 годині 10 хвилин.

3 причини піти на виставу «№13 або Олінклюзив» у Львові:

  • Це унікальна нагода поринути у неперевершену театральну атмосферу, насолоджуючись оригінальною постановкою із нетривіальним сюжетом від справжніх віртуозів своєї справи.
  • «№13 або Олінклюзив» - це неповторний театральний перформанс, який вкотре продемонструє з якою легкістю з людей спадають маски соціальних ролей у критичних ситуаціях.
  • Не пропусти чудової нагоди провести час із друзями та рідними за переглядом прекрасного театрального дійства уже цієї весни!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «№13 або Олінклюзив» 17-го вересня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо