УКР

Олексій Вертинський - 65 років, творчий вечір

20 березня 2021 | 19:00

Про подію

Творчий вечір Олексія Вертинського у Львові!

Запрошуємо тебе на унікальну подію цієї весни – святковий творчий вечір неповторного Олексія Вертинського, який відбудеться 20-го березня 2021-го року у львівському Палаці культури залізничників «Рокс».

Олексій Вертинський – український актор театру та кіно, Народний артист України. Перша вистава, в якій актор зіграв у 1997 році на столичній сцені, була «Дон Жуан» у постановці Станіслава Мойсеєва. Тоді за роль Сганареля він зазнав не дуже схвального відгуку від відомого театрального критика, але його це не зламало, а навпаки – укріпило в думці, що якщо театр – твоя мрія, ти маєш за неї боротися і не зраджувати їй.

Зараз на виставах Олексія Вертинського – повні аншлаги, його обличчя відоме кожному, він зіграв сотні ролей у театрі й кіно і має звання народного артиста, яке, до речі, цінує набагато менше, аніж глядацьку любов.

Вже цієї весни Маестро відсвяткує своє 65-ти річчя у рамках особливого творчого вечора, розділивши це свято з тобою!

3 причини піти на творчий вечір Олексія Вертинського у Львові:

  • Це унікальна можливість привітати ювіляра, надихнутись його харизмою та талантом та відчути шквал позитивних емоцій від живого спілкування з актором!
  • Олексій Вертинський – жива легенда в історії українського театрального мистецтва та кінематографу. У цей вечір митець відкриє тобі завісу свого творчого шляху та особистого життя.
  • Не пропусти чудову нагоду провести неймовірний весняний вечір разом із друзями та близькими, з головою поринувши у творчу та святкову атмосферу!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на творчий вечір Олексія Вертинського 20-го березня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо