Собаче серце, Львів - квитки на виставу 22-го вересня 2021 року
УКР

Собаче серце

22 вересня 2021 | 19:00
150 – 490

Про подію

Вистава «Собаче серце» у Львові!

Жителі та гості міста Львів! 22-го вересня 2021 року не пропустіть унікальну можливість побачити виставу «Собаче серце», яка відбудеться у Палаці залізничників «Рокс», написану за мотивами однойменної повісті геніального російського письменника, драматурга, театрального режисера і актора, автора романів та багато чого іншого - Михайла Опанасовича Булгакова.

Після першої спроби Булгакова поставити «Собаче серце» на сцені Московського художнього театру, повість була негайно заборонена до публікації, а оригінальний рукопис Михайла Опанасовича було одразу ж вилучено органами державного політичного управління. У свій час повість була загублена, або публікувалася з цензурою та безліччю помилок. І тільки у 1987 році світ зміг побачити оригінальний текст оповідання «Собаче серце» в 6-му випуску журналу «Знамя» а також, в недалекому майбутньому, цього ж року, за цією повістю було вперше поставлено виставу на сцені Московського театру юного глядача.

І вже сьогодні, крізь численні роки важкої історії оповідання, ми можемо знову насолодитися натхненною «екранізацією» Булгаківської фантасмагоричної повісті на сценах багатьох міст України!

Завдяки Валерію Золотухіну, театрознавцеві, режисерові-постановнику і його молодому театру імені М. А. Булгакова, персонажі буквально зійшли зі сторінок розповіді про соціалістичний лад: видатний хірург, професор Пилип Пилипович Преображенський, якого асистує лікар Іван Борменталь, підібраний на вулиці пес Шарик, який у ході експерименту стає повноцінним членом суспільства, навіть отримує документами на ім'я Поліграфа Поліграфовича Шарика і ряд персонажів вже 27 березня порадують Вас політичною сатирою, що прийшла до нас з 1925 року.

Вперше вистава «Собаче серце» в постановці Валерія Золотухіна і з роботою акторів Московського незалежного театру побачив сцену у 2006 році, де сам режисер-постановник зіграв роль професора Преображенського. На жаль, з 2013 року ми більше не зможемо спостерігати за роботою Валерія Сергійовича на сцені, але він і його постановки можуть назавжди залишитися в нашій пам'яті! Музичний супровід представлено С. Манченко - композитором, який також написав музику до ще однієї легендарної постановки за мотивами роману Булгакова «Майстер і Маргарита». Ролі виконують: М. Войтова, А. Єрьомін, Д. Гамлет, А. Головко, В. Мельник, А. Мордовець, М. Момот, С. Куликова, Е. Варфаламеева, П. Васильєв, М. Дашевський, Е. Садко, М. шкодуй.

3 причини піти на виставу «Собаче Серце» у Львові:

  • Побачити творфіння великого автора, помилуватися або ж ознайомитися з новим для вас жанром і дізнатися, чому ж в Радянському Союзі був вилучений рукопис і заборонений друк цього прекрасного оповідання!
  • Насолодитися незабутнім вечером в компанії вічної класики політичної сатири, переданої грою акторів театру ім. М.А.Булгакова
  • Відсвяткувати День Театру за переглядом чудовою постановки!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Собаче серце» 22-го вересня 2021 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо