УКР

Про подію

Вистава «Соломон у спідниці» у Львові!

Дорогі львів’яни та гості міста, запрошуємо вас на фантастичну подію цієї осені – театральну постановку під назвою «Соломон у спідниці», показ якої відбудеться 21 вересня 2020 року у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

«Соломон у спідниці» - комедійна вистава режисера-постановника Катерини Степанкової за п’єсою Людмили Уліцької, що яскраво та колоритно розповідає нам історію стосунків між мамою та сином.

Сюжет розгортається навколо єврейської родини, головна героїня якої – Есфір, мріє про онука. Втім, за її переконаннями, народити його має саме єврейка, відтак вона уже знайшла сину хорошу дружину, навіть не спитавши його. Мама ж поганого йому не порадить. Син одружується. Проте жити з нелюбою не хоче, тож втікає зі свого весілля. Есфір прийняла невістку вдома як рідну. Вона ж бо – єврейської крові. Втім, скоро все виходить з-під контролю…

Майстерне перевтілення у своїх сценічних персонажів у цей вечір продемонструють талановиті актори театру та кіно: неперевершена акторка, герой України Ада Роговцева, Валерія Чайковська, Олена Лавринюк, Паша Лі, Ярослав Попадюк (скрипаль).

5 причин піти на виставу «Соломон у спідниці» у Львові:

  1. Це ексклюзивна нагода поринути у надзвичайний світ театрального мистецтва та насолодитись оригінальною сюжетною лінією.
  2. «Соломон у спідниці» - це, перш за все, сімейна вистава із напрочуд цікавим сюжетом. А тонкий гумор та захоплюючий сюжет роблять постановку ще більш інтригуючою.
  3. Сценарій, декорації, живий музичний супровід, до деталей продумані сцени, ідеально підібраний акторський склад та його віртуозна гра – це усе сплелось у даному спектаклі, щоб ти міг отримати море насолоди.
  4. Це пречудова можливість провести час у компанії друзів та рідних, аби розділити із ними емоції та міркування під час перегляду спектаклю.
  5. «Соломон у спідниці» - це вистава, покази якої завжди збирають повні зали! І Львів не стане виключенням з правил, тож купуй свій квиток просто зараз.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Соломон у спідниці» 21 вересня 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо