УКР

Вечори на хуторі біля Диканьки

21 лютого 2023 | 19:00
200 – 370

Про подію

«Вечори на хуторі біля Диканьки» у Львові!

21 лютого 2023 року Центр Довженка запрошує до себе глядачів на святкову виставу-феєрію «Вечори на хуторі біля Диканьки», яка отримала спеціальний приз від Європейського культурного фонду. Повісті однойменного літературного циклу М.В. Гоголя незмінно користуються особливою популярністю в Україні, оскільки всі їхні казково-містичні події відбуваються на цій землі. Крім того, в них можна розгледіти багато барвистих мотивів українського фольклору. Їх неодноразово екранізували та ставили на театральних підмостках, але в ніч перед Різдвом у нас все ж таки знайдеться, чим здивувати та порадувати глядача.

Різдвяна музична вистава-феєрія

У нашій музичній постановці ви можете з головою поринути у святкову атмосферу та заново пережити незабутні пригоди коваля Вакули, спокусливої Оксани, лукавого Чорта та принадної Солохи у цікавому форматі. Знайомі гоголівські персонажі та незабутні картини оповіді будуть втілені на сцені артистами під звуки автентичних музичних творів. Приходьте, не пошкодуєте. Різдвяний настрій гарантований!

Щоб потрапити на музичну виставу «Вечори на хуторі біля Диканьки» у Львові, купуйте квитки на сайті та в касах міста. Чимало інших яскравих подій шукайте на наших сторінках.

Куди сходити у ніч перед Різдвом у Львові? На постановку «Вечори на хуторі біля Диканьки»!

  1. Головні ролі грають видатні актори театру та кіно
  2. Нова музична інтерпретація знаменитого шедевра
  3. Заряд позитивних емоцій та море позитиву                                                                                                   Виконавці:

  4. Олексій Вертинський, Михайло Самарський, Владислав Дмитрук та інші.

Рекомендуємо