УКР

Вистава "Синя пташка" (Моріс Метерлінк)

19 лютого 2018 | 19:00

Про подію

Випускники Акторської студії Львівського Молодіжного театру “Мельпомена” ласкаво запрошують усіх на свою дебютну виставу "Синя пташка " Моріса Метерлінка.

Режисер – постановник вистави - актриса НАУДТ ім. М.Заньковецької та художній керівник Львівського Молодіжного театру «Мельпомена» - Анна Матійченко. 

П’єса «Синя пташка» - це поєднання світу людей з їхніми заповітними мріями і бажаннями, вона відкриває незвідані сторони нашого життя, показує цінність Часу, а також затверджує віру в те, що кожна мрія здійсниться, варто лише за неї боротися і дуже – дуже того хотіти. 

Мрія. Така чарівна та казкова. Така близька і водночас важкодоступна. У кожного з нас є мрія, найзаповітніша та найзагадковіша. А що якщо мрія отут, близько, але потрібно мати багато сміливості, щоб побачити приховане, побачити душею. Пригодницька, ніжна, добра та надзвичайно смислова п’єса – «Синя пташка» Моріса Метерлінка, яку покажуть студійці – це неймовірна історія, яка приховує в собі багато таємниць. Яких? Дізнаєтеся на виставі!
 

Рекомендуємо