За сімейними обставинами, Львів - квитки на виставу 18 травня 2020 року
УКР

Про подію

Вистава «За сімейними обставинами» у Львові!

Любі львів’яни та гості міста, щиро запрошуємо вас на фантастичну подію цієї весни – прем’єру вистави під назвою «За сімейними обставинами», яка відбудеться 18 травня 2020 року у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

«За сімейними обставинами» - це двогодинна комедійна постановка від авторів комедії «№13 або олінклюзів» режисера-постановника заслуженого діяча мистецтв України В‘ячеслава Жили та продюсера Слави Жили.

Сюжетна лінія, вірніше, сюжетний лабіринт розгортається навколо головного героя - успішного невролога великої лікарні Девіда Мортімера. В його житті все гладко, він стоїть на порозі до кар’єрного прориву, але тут, як сніг на голову, з’являється його колишня коханка. Не сама…, а з його сином, якому так кортить познайомитись із татком. Щоб зберегти шлюб, службове становище та кар'єру, герой змушений нескінченно викручуватися. Каскад несподіванок, кумедні ситуації, сюрпризи з перевдяганням, ошелешені колеги, дружини і коханки, переплутані батьки.

Вражати тебе своєю приголомшливою акторською грою у цей вечір будуть відомі та талановиті актори театру та кіно: Девід Мортімер - Олександр Папуша, Майк Конноллі - Олександр Жила, Петро Зузяк, Розмарі Мортімер - Христина Синельник, Х'юберт Бонні - Орест Пастух, Кастелянка - Віталіна Біблів, Сер Уільям Нельсон - Олексій Вертинський, Джейн - Ксенія Вертинська, Вікторія Муштей, Леслі - Владислав Дмитрук, Білл - Володимир Кокотунов, Сержант - Руслан Коваль, Медсестра - Марія Рябошапка, Матуся - Тамара Яценко.

5 причин піти на виставу «За сімейними обставинами» у Львові:

  1. Це ексклюзивна нагода потрапити на прем’єрний показ вистави у Львові та стати першим, хто захопиться нетривіальною сюжетною лінією постановки та досконалістю її режисури.
  2. Ти гарантовано насолодишся акторським складом вистави, який з неабиякою майстерністю та легкістю висвітлить усі сюжетні перипетії, емоції, сміх та сльози головних героїв.
  3. Це пречудова нагода провести час у компанії друзів та рідних, отримати море вражень, посміятись та разом з тим моментами попереживати у пікантних ситуаціях за головного героя.
  4. «За сімейними обставинами» - це, перш за все, смішно. Хоча ніхто б з нас не хотів опинитись на місці головного героя… Як він знаходитиме вихід із усіх проблем? Ох, несолодко йому прийдеться…
  5. Основа успіху вистави - це її оригінальний сюжет, його майстерне втілення та, звичайно ж, віртуозний акторський склад. У даному спектаклі присутні всі три складові. Аншлаг гарантований, тому поспіши придбати свій квиток.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «За сімейними обставинами» 18 травня 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо