УКР

Зачарована Десна

18 квітня 2019 | 17:00

Про подію

Центр Довженка запрошує 18 квітня на виставу “Зачарована Десна”

У Центрі Довженка на Сихові 18 квітня глядачам покажуть виставу “Зачарована Десна” Олександра Довженка у автентичному відтворенні подій того часу.

“Наша вистава складається з окремих спогадів маленького Олександра. Усю акторську роботу підсилюватимуть звуки природи та 100% автентичні українські пісні, які відтворюють самі актори. Загальна концепція постановки: заклик любити життя, цінувати й берегти своїх рідних і все прекрасне, що робить людину духовно багатою і щасливою”, – прокоментувала виставу режисер постановки Зоряна Дибовська, акторка театру Лесі Українки.

“Це особливий формат постановки і він буде максимально наближеним до глядача, оскільки дійство відбуватиметься у комунікаційному просторі Центру Довженка”, – зазначила директорка Центру Довженка Марта Іванишин.

Автором ідеї є заслужений діяч мистецтв України Олекса Кравчук, а виконавцями ролей студенти 4-го курсу факультету Культури і мистецтва Львівського університету ім. І. Франка.

Придбати квиток на виставу “Зачарована Десна” можна онлайн або безпосередньо у касі Центру Довженка

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на виставу “Зачарована Десна” 18 квітня можна просто зараз, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуємо