УКР

Земля-Пісня

13 червня 2021 | 19:00

Про подію

Музично-театральне дійство «Земля-Пісня» у Львові!

Запрошуємо тебе на вибухову подію цієї весни – музично-театральне дійство від «Слово і голос» під назвою «Земля-Пісня», яке відбудеться 13 червня 2021-го року у Театральному центрі "Слово і Голос".

«Земля-Пісня» - це рідкісні українські пісні без обробок і «шароварщини». «Ці пісні ви, може, ніде не почуєте, я їх збирала на Поділлі, Поліссі, Полтавщині, Кропивниччині, Галичині, а також із рідкісних музичних видань», - розповідає про співочу виставу «Земля-Пісня» автор, художній керівник театру «Слово і голоС», співачка Наталія Половинка.

Дійство зіткане з двадцяти найдавніших традиційних пісень. Унікальність роботи з народною піснею Театрального центру «Слово і голоС» в тому, що пісня співається без обробок і музичних інструментів, як і кілька століть тому.

«Як рідко зараз ви можете почути живу пісню! Живу - це без обробок, жодних барабанів, електроніки. Обробки народних творів створюють усі, і роблять старовинну пісню ніби більш «модною» - фольк-рок, поп-фольк, етно-джаз. Виходять різного ґатунку популярні композиції, в яких проте ж мало що, або й нічого, не залишається від пісні. Ми – єдиний театральний колектив, де пісня живе такою, якою вона народилася у 12-17 століттях», - пояснює співачка.

Вистава розрахована на різну вікову категорію.

Режисер – Наталія Половинка

Виконують: Наталія Половинка, Соломія Кирилова, Марія Кміть

Дизайн одягу: Петро Нестеренко-Ланько

Тривалість: 1 год. 15 хв

3 причини піти на музично-театральне дійство «Земля-Пісня» у Львові:

  • Це унікальна нагода поринути з головою у палкий та непорушний дует музичного та театрального мистецтв.
  • Арт-центр "Дзига" вже чекає на тебе, аби ти провів незабутній осінній вечір, насолоджуючись талановитим музично-театральним шоу від провідних майстрів своєї справи.
  • Не прогав чудову нагоду провести фантастичний час у колі друзів та близьких в затишній арт атмосфері!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на музично-театральне дійство «Земля-Пісня» 13 червня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо