УКР

Вистави театру ляльок в Центрі Довженка (Сихів)

Львівський театр ляльок засновано 12 червня 1945 року. Першим головним режисером театру була Антоніна Мацкевич – учениця видатного українського митця-реформатора, режисера та актора Леся Курбаса.

На початку творчої діяльності Театр базує основу репертуарної політики на постановках українських народних казок.

Перший театральний сезон відкривається у квітні 1946 році прем’єрою вистави “Івасик - Телесик”. 

За 75 років діяльності в Театрі здійснено близько 200 постановок вистав. Репертуар кожного театрального сезону пропонує глядачам більше 30 оригінальних вистав, більшість з яких виконується на театральних сценах упродовж 10-20 років. 

Колектив установи незмінно приділяє значну увагу якісному обслуговуванню глядачів на виїздах. Впродовж театрального сезону вистави Львівського обласного театру ляльок переглядають понад 60 тисяч глядачів міста та області.

Останніми роками Театр розробив нову репертуарну політику, адекватну потребам сучасної аудиторії.

Головними пріоритетами розвитку театру став розвиток якісного мистецького та універсального контенту для сімейної аудиторії львів’ян та туристів з інших міст і країн, а також просування Театру як різнопланової культурної інституції, яка пропонує не лише суто репертуарну програму показів, а й чимало супутніх подій, також цікавих публіці. Це майстер-класи з театрального мистецтва, освітні події, сімейні свята та вечірки, екскурсії театром, читки п’єс, також запроваджено послугу перегляду вистав у перекладі іноземними мовами за допомогою мобільного додатку.