УКР

ЛЮДИНА СОНЦЯ: ТОП-5 КЛІПІВ SUNSAY

SunSay – українська фьюжн-фанк-реггі група, заснована одним з учасників дуету 5'Nizza Андрієм «Sun» Запорожцем. Їх можна слухати на затишних квартирниках і на великих концертних майданчиках. З ними можна співати хором і, закривши очі, слухати таємничі звуки, що доносяться зі сцени. Вони записуються з маловідомими музикантами і відмовляються від дуетів з поп зірками. Зате пишуть нові тексти і мелодії, вірні собі і їм завжди є що сказати і показати. Сьогодні день народження у людини, яка є провідником світла, Андрія Запорожця. Пропонуємо переглянути топ-5 кліпів його сольного проекту.     

«Love Manifest» (2016)

«Love Manifest» – зворушлива історія про взаємини батька і доньки, про їх любов, яка є єдиним шляхом. Коли вони разом, світ стає прекраснішим, він змінюється, життя наповнюється сенсом. У кліпі взяла участь восьмирічна дочка Андрія –  Софія. Що стосується локацій, то кліп з командою на чолі з режисером Єгором Абраменко знімали на Балі.

«Выше головы» (2016)

Режисером ролика виступив Олександр Стеколенко, один з братів відомого українського дуету кліпмейкерів. За словами Запорожця, він прямо загорівся бажанням співпрацювати з Олександром, оскільки після перегляду його робіт відразу зрозумів, що вони знаходяться на одній хвилі. Зйомки ролика проходили на природі. Команда SunSay разом зі знімальною групою вирушили насолоджуватися красою морського узбережжя. Єднання з природою проходило під звуки пісні «Выше головы» і мирне потріскування вечірньої ватри.

«Полчаса» (2015)

Лайв-відео знімали на мальовничому березі Балі. Режисером нехитрого кліпу виступила Анна Лазар. «Полчаса» дарує дуже гарне почуття мудрості і легкості, а хитросплетіння музичних стилів минулого і віянь сучасної електронної культури

«Долетим» (2014)

Андрій Запорожець у кліпі «Долетим» гуляє вулицями міста, забирається на дахи будинків. Потім герой опиняється в лісі. Режисер показує, що за великим рахунком різниці між лісом і містом не існує. Герой відчуває себе комфортно як між сосен, так і серед багатоповерхівок. Незважаючи на крайню простоту і невигадливість сюжету, загальний підсумок не розчаровує: все вийшло красиво та зі змістом.

«Будь слабее меня» (2010)

У кліпі «Будь слабее меня» немає ні приголомшливої акторської гри, ні дорогих голлівудських спецефектів, проте він генерує безліч емоцій. Все знято в чорно-білому варіанті з мінімальним сценарієм, що не включає в себе ніяких гострих або хитромудрих сюжетних поворотів. Але що не говори, кліп «Будь слабее меня» видався на славу.