УКР
Макс Кідрук

Макс Кідрук

Скептик, атеїст і матеріаліст - так сам себе змальовує письменник Макс Кідрук. Саме він подарував читачам перший український технотрилер, а ще об'їздив півсвіту, перечитав сотні книжок і зрозумів, що щастя - це бути на своєму місці.

Макс Кідрук змінив стереотипне ставлення до так званої української фантастики та містики. Він автор бестселерів, які продають в Україні десятками тисяч і постійно перевидають. Такий прорив, за словами Макса, стався після виходу роману “Жорстоке небо”. У той період він перестав поєднувати написання книг з іншими заняттями (колонки, технічні тексти) і цілком присвятив себе літературі. Але для цього йому довелося багато працювати над собою.

Макс народився на Рівненщині. Його батько - український письменник-гуморист Кідрук Іван. Не дивно, що Кідрук-молодший також вирішив обрати літературну стезю. Хоч за освітою він інженер-енергетик, але після закінчення навчання у Стокгольмі хлопець прийняв рішення займатися професійним авторством. А почалося все з мандрівок...

Творчість Макса Кідрука

Як каже сам Макс, саме література надихнула його на подорожі. Ще під час навчання в університеті він почав мандрувати Європою, а влітку 2008-го під час літніх канікул вирушив у тривалу подорож Мексикою. Результатом поїздки стала книга “Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії”.

Далі Кідрук продовжив підкорювати країни, серед яких Еквадор, Перу, Чилі, Бразилія, Ліван, Сирія, Йорданія, Єгипет, Нова Зеландія. На основі мандрівок з'являються його тревелоги “Подорож на Пуп Землі”, “Любов і піраньї”.“На Зеландію!”. Загалом письменник побував у більше ніж 30 країнах.

Широку популярність Макс Кідрук здобув завдяки своїм художнім романам. На початку 2012-го Кідрук заявив про завершення роботи над першим українським техно-трилером “Бот”. З під його пера вийшли бестселери “Зазирни у мої сни”, “Не озирайся і мовчи”, “Жорстоке небо”, “Твердиня”, “Де немає Бога”.

У 2017 році письменник провів зі своєю книгою “Не озирайся і мовчи” презентаційний тур на 100 міст. Наступного року, після виходу роману “Де немає Бога”, вирушив у новий тур, в рамках якого відвідав 101 місто.

У 2019 році відбудеться третій масштабний тур письменника Макса Кідрука Україною на підтримку нового роману “Доки світло не згасне назавжди”.