УКР
MELOVIN

MELOVIN

Жанр: поп, електонна музика.

Роки активності: 2015 – дотепер.

Місто: Одеса.

Лейбл: BIG HOUSE MÉLOVIN.

Melovin: історія успіху, творчість, популярність

Melovin – український співак, яскравий представник української музичної поп-сцени, переможець шостого сезону талант-шоу «X-Фактор», представляв Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення» в 2018 році, де зайняв 17-місце. В доробку музиканти два надзвичайно успішних альбоми.

З чого все починалось

«Melovin» - творчий псевдонім Костянтина Бочарова. Народився музикант в Одесі 11 квітня 1997 року. З ранніх років почав проявляти інтерес до творчості, хоча батьки хотіли, щоб їхній син був хіміком, ведучим, актором або кухарем. У школі Костя мав інтерес до хімії а також постійно робив постановки й організовував різноманітні концерти, у яких брав участь. Деякий час хлопець відвідував заняття в музичній школі, проте згодом її покинув та пішов до театральної школи. Яку вже закінчив з успіхом. Співак переконаний, що на його творчість сильно вплинули заняття в театральній школі, адже саме театр навчив його цінувати кожну емоцію.

У 2013 році, у  віці 16 років Костя придумав свій творчий псевдонім «Melovin» та заснував «творчу родину», яку називає «Big House Melovin». Його творче ім’я – це симбіоз двох знакових для виконавця символів – трохи містики свята Хеловін та імені улюбленого дизайнера -  Alexandr McQueen. Доречі, образ «Меловіна» - відсилання до ранніх стилів улюбленого дизайнера.

Перші кроки та успіх

Хлопець три рази приходив на відбір до українського талант-шоу «X-Фактор», але на телевізійні кастинги потрапити в нього не получалося. І нарешті, в 2015 році йому вдалося потрапити до етапу прослуховування перед суддями, де «Melovin» виконав пісню «Океану елдьзи» «Без бою» та потрапив у  проект

В «X-Факторі» Бочаров прорвався до суперфіналу, де здобув блискавичну перемогу за результатами голосування глядачів. На проекті виконував композиції таких виконавців як Tom Odell, Adele, Джамала, Юрко Юрченко, Океан Ельзи, «Muse», «Pianoboy», «Скрябін», «The Rasmus». Після закінчення проекту разом з іншими учасниками «фактору» відправився в тур українськими містами.

У 2016 році «Melovin» вирішив взяти участь у національному відборі до міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення - 2017», де виконав свою власну композицію «Wonder» проте тоді поступився співачці «Tayanna» та Євгенові Галичу з його гуртом «O.Torvald». Того ж року молодий музикант випустив сингли «На взлет», і «Не одинокая».

Весною 2017 року «Melovin» вирушив у свій перший сольний тур, а через декілька місяців побачила світ його композиція «Hooligan», співавтором якої є Ашлі Хінкін, автор культової хіта «On my way» Dj Tiesto.

А вже 10 листопада 2017 року презентував свій перший альбом, що тотримав назву «Face to face». До релізу увійшли п'ять англомовних композицій та одна українською мовою.

24 лютого 2018 року став переможцем національного відбору до «Євробачення - 2018» та представив Україну у Португалії з піснею «Under The Ladder». Того ж року співак випустив сингли «Ladder», «That’s Your Role», «З тобою, зі ною, і годі» та «Чудова мить».

Майже всі треки «Меловіна» написані англійською мовою. Автором одного з них, а саме «Hooligan» є британський автор, який встиг попрацювати з Емі Вайнгауз.

Наприкінці 2019 року з'явилася інформація, що співак випустив нову платівку, яка називається «Octopus» тва вирушає у тур Україною з презентацією нового альбому, який охоплює 17 міст та стартує у Херсоні концертом 28 лютого та закінчиться концертом у Львові 29 березня 2020 року.

Історія в іменах та цифрах:

За час своєї творчої діяльності музикант випустив два студійні альбоми:

  • «Face to Face» (2017);
  • «Octopus» (2019).

Відеороботи артиста:

  • «На взлет» (2016);
  • «Hooligan» (2017);
  • «Under The Ladder» (2018);
  • «З тобою, зі мною, і годі» (2019);
  • «Ти» (2019).