УКР

Менора-центр КЗ "Синай"

concert_hall
Адреса
  • Дніпро вул. Шолом-Алейхема, 4/26

Для замовлення квитків

Про локацiю

Центр «Менора» – осередок дозвілля та освіти у Дніпрі. Унікальна споруда Центру не має аналогів у всьому світі. Даний проект відображає минуле, сьогодення і майбутнє єврейського життя Дніпра.

«Менора» знаходиться в самому центрі міста, на перетині основних транспортних потоків, що з'єднують правий і лівий береги річки Дніпро. Центр складається з семи веж, що символічно представляють собою подобу Храмового семисвічника. На площі близько 50 000 м² розмістилися найрізноманітніші сервіси для жителів і гостей міста. Центр «Менора» – це унікальна синергія бізнесу, готельного-, конференц-, і подієвого сервісів, центр дозвілля та освіти.

Зал «Синай» у «Менора-Центрі» у є універсальним приміщенням, в якому створені ідеальні умови для організації різних заходів, таких як повномасштабні презентації, концерти, шоу-програми та ін.

Зал розрахований на 340 посадочних місць і оснащений найсучаснішим звуковим і освітлювальним обладнанням.

Прекрасна акустика, професійний звуковий та світловий супровід, хороший огляд, комфортабельні глядацькі крісла і продумана організація простору підсилюють враження від заходів, що проводяться в залі «Синай».

Адреса: м. Дніпро, вулиця Шолом-Алейхема, 4/26.

На мапі