УКР

MILKY CHANCE ВПЕРШЕ ВІДВІДАЮТЬ УКРАЇНУ

Найкрутіше літо в історії вже на носі і його початок переноситься на 2 червня!!! Адже саме 2 червня вперше в Україні відіграють концерт Milky Chance! Так-так, ви дійсно почуєте той самий «Stolen Dance» наживо. Нереальний, але водночас простий, легкий та літній концерт відбудеться в київському Atlas.  

Новачки Milky Chance звучать достойно та свіженько. Їхні легкі іронічні треки припали до смаку вже багатьом. І не дивно, адже хлопці поєднали в своїй музиці оксамит джазу, колорит фолку, свободу регі та ритмічні електронні мотиви. І таки влучили у саме серце шоу-бізнесу: перший сингл «Stolen Dance» відразу ж підкорив чарти Австрії, Франції, Бельгії, Швейцарії. Дебютному альбому «Sadnecessary» знадобився рік, щоб з Німеччини пристати до американських берегів, а далі здійснити навколосвітню подорож.

Клеменс Ребайн зазвичай наспівує з хрипотою у голосі, він розтягує слова по складам, напускає їх один на одного. Це наче слухати незрозумілі п'яні балачки , в яких дуже складно розрізнити фрази чи сенси, проте можна відчути свободу та розкутість. Ребайн надає музиці спокусливих тонів, балує слухача своїм фальцетом.    

А зустрілись Клеменс Ребайн і Філіп Дауш, учасники групи, ще у школі. На написання аьбому кинули всі сили і, як на диво, витвір домашньо-гаражного продакшену мав неабиякий успіх.  Теж саме можна сказати і про дебютний кліп. Уже через місяць після публікації відео на пісню «Stolen Dance» кількість переглядів досягло позначки в 30 млн. Сьогодні це відео є найпопулярнішим серед кліпів групи (240 млн. переглядів). У відеороботі Ребайн грає на фоні  глухої стіни із задумливим поглядом, здається, що він зовсім не помічає камеру.  На нього проектуються різні образи, спогади, люди і місця. Складається враження, що ми знаходимось у свідомості героя. Зображення змінюються, а Ребайн залишається непохитним і практично непроникним для всього. Жодних провокацій, пафосу, шоу-бізнесових кліше. Тільки музика. Отак два німецькі хлопці взяли світ своєю простотою.

Якщо Ви до сих пір чули лише «Stolen Dance», то радимо ознайомитись з іншими треками Milky Chance. У них знайдеться чим Вас здивувати.  А ще краще приходьте на концерт 2 червня.

Квитки вже на нашому сайті: http://kasa.in.ua/milky-chance-kyiv