УКР

Океан Ельзи

20 вересня 2019 | 20:00

Про подію

Океан Ельзи з стадіонним концертом у Мінську: три години драйву!

Після дворічної перерви гурт Океан Ельзи повертається до Білорусі з єдиним виступом - спеціально для білоруських шанувальників ОЕ адаптували шоу, яке фанати побачили в серпні 2018 на київському стадіоні «Олімпійський». Нестандартна сцена і відеоінсталяції, багато звуку і світла, а також улюблені пісні і неймовірна харизма Святослава Вакарчука - все це чекає на шанувальників Океану Ельзи 20 вересня на Мінськ-Арені. Квитки вже в продажу.

У 2017 році ОЕ оголосили річну перерву в гастрольній та творчій діяльності. «Хочемо трохи відпочити після наших турів », - розповідав два роки тому лідер групи Святослав Вакарчук. ОЕ повернулися у серпні 2018 року: на День незалежності України музиканти співали 4 години на стадіоні «Олімпійський». Цей виступ став черговим рекордом групи: шоу відвідали 100 000 слухачів.

Кожен виступ ОЕ - це завжди яскравий і емоційний шторм, у який шанувальники потрапляють ще до початку концерту. З перших акордів між групою і фанатами виникає незрозуміла хімія: овації і спільний спів, адреналін і драйв, а також величезна хвиля щирості і зізнань у любові між музикантами і глядачами - це все про виступи гурту Океан Ельзи. Останній концерт колективу в Білорусі пройшов на фестивалі LIDBEER-2017 - 30 000 глядачів викликали музикантів 3 рази на «біс».

Океан Ельзи - Мінськ-Арена - 20 вересня 

У жовтні 2019 року групі Океан Ельзи виповниться 25 років. За цей час музиканти випустили 9 повноформатних альбомів, виступили з концертами майже в усіх країнах і стали одним з найвідоміших гуртів України в усьому світі. На концерті в Мінську на глядачів чекають нові пісні, а також хіти «Обiйми», «Така, як ти», «На небi», «Без бою», «Майже весна», «Холодно», «Без тебе»,«Не йди»,«911» і багато інших.

Океан Ельзи - це спектр яскравих емоцій, шаленою енергії і неймовірної атмосфери, і, звичайно, єднання глядачів у справжній музичний океан. Не пропустіть шанс придбати кращі квитки в числі перших!

Рекомендуємо