УКР

МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА: потрапити на концерт MISSIO у Києві!

Гурт MISSIO прямує з першим сольним концертом в Україну! Музичний дует MISSIO з Америки сколихне столичний клуб Stereo Plaza потужною хвилею електронної музики. Перший сольник музикантів відбудеться вже весною, 12 березня. Це справді один із найочікуваніших музичних перформансів 2020-го року, який ти просто не можеш пропустити!

7 фактів, які слід знати про MISSIO:

  1. Заснований у 2014 році молодий колектив складається з двох музикантів: Метью Брю (вокал, автор пісень) та Девіда Батлера (продюсер, інструменталіст).
  2. На рахунку дуету з штату Остін є два повноформатні студійні альбоми: Loner (2017) та The Darker the Weather // The Better the Man (2019).
  3. Стиль MISSIO можна описати п’ятьма найбільш характерними словами: електро, попрок, R&B, інді, альтернатива.
  4. «Middle Finger» - пісня-візитівка гурту, яка має місію об’єднати людей, зробити їх сильнішими у боротьбі з внутрішніми страхами та навчити протистояти тиску із зовнішнього світу. Гучна електро-рок пісня з простим рефреном «Я просто підійматиму середній палець догори» супроводжується відео, на якому демонструють молодь, що розбиває пляшки, розмахує битками, спалює дизайнерський одяг і запускає димові шашки. Композиція наповнює внутрішнім відчуттям «пішов-ти-я-не-робитиму-того-що-ти-мені-нав’язуєш» та є певного роду викликом хейтерам та недругам.
  5. Своє оригінальне звучання учасники дуету пояснюють абсолютно різними життєвими та музичними обставинами, у яких вони зростали та формувались до створення гурту. «Я думаю, що коли ми поєднуємо наші натхнення разом, виходить щось темне, дивне, кінематографічно красиве. Це цікаво. Я люблю відмінності, які у нас є, з цієї причини», - каже Метью.
  6. MISSIO обожнюють концерти та тури: «Я помітив, що найбільше щастя в музичній індустрії приносять мені наші шоу. Це найкраща форма терапії, яку я будь-коли пробував, тому що за день можна буквально потрапити у таке лайно, але коли ти виходиш на сцену, це все зникає і стаєш ніби іншою людиною. Тож, мені це дуже допомагає, особливо це стосується наркоманії та інших залежностей, з якими я веду боротьбу».
  7. На питання про  головну місію, яку хлопці несуть своєю творчістю, MISSIO чітко відповідають: «По правді кажучи, мета полягає лише в тому, щоб бути артистами, а також мати можливість продовжувати творити та надихати. Хочеться створити спільноту людей навколо того, що ми робимо, людей, з якими можна вести діалог та обмін енергією, підтримкою та думками. Це все, що ми хочемо робити; це все, що ми завжди хотіли зробити».

До зустрічі на концерті гурту 12 березня у Stereо Plaza! Квитки можна придбати тут.

Схожі статті