УКР

MONARCHY ВІДІГРАЮТЬ КОНЦЕРТ В SENTRUM

В Київ повертаються Monarchy – краса та лиск по-британськи .Вперше їх виступ в столиці відбувся ще в 2011 році. За п’ять років багато чого змінилось, тож у хлопців, напевне, є що нам показати. Концерт відбудеться у SENTRUM 16 квітня.

Королівська група зібралась ще в 2009 році, але на той момент проект називався Milke. Незабаром випустили ЕР, гучно заявивши про себе насамперед синглом «Love Get Out Of My Way». Після цього пішли по-англійські, залишивши своїх перших фанів у здогадках.

Раптом  у 2010 році з'явився загадковий проект Monarchy, який дебютував з однойменним альбомом. Маски на обличчі не завадили їм розбурхати фантазію фанів та преси, стати героями дня у таких топових виданнях, як NME, Q, Independent і Guardian. Таємниця швидко розвіялась, адже помітили схожість аранжувань та голосу вокаліста груп Monarchy та Milke. Тож, хто вони такі?

Monarchy – це два лондонських денді, Ендрю Армстронг і Ра Блек, що здатні не тільки розбивати серця, а й генерувати звук стадіонного розмаху. Їх музика ввібрала в себе передові досягнення сучасної поп-музики, фірмовий грув і бездоганний стиль.

Музиканти відомі не тільки своїми сольними синглами, але і аранжуваннями, які вони роблять для інших зірок. Також радують реміксами Lady Gaga, Ellie Goulding, Kelis, Marina & the Diamonds та крутими каверами  на пісні Blur, Lana del Ray и Justin Timberlake. На концерті ви почуєте улюблені «Love Get Out Of My Way», «The Phoenix Alive» та «Maybe I’m Crazy», а також треки з нового альбому «Abnocto».

Шукайте квитки на нашому сайті: http://kasa.in.ua/monarchy-kyiv