УКР

Найочікуваніші концерти року

Є події, до яких слід готуватись заздалегідь і фізично, і морально. Адже можна просто не витримати такої лавини крутої музики, потужного звуку, драйву, божевільних емоцій. І ми вам це обіцяємо! Найочікуваніші концерти року у статті.

Океан Ельзи

18 червня, НСК "Олімпійський", Київ

Майже 2 роки ми чекали на цю подію – улюблений гурт країни збирає Олімпійський! Набираємось терпіння та чекаємо на вихід нового альбому Океанів, най яким зараз працюють музиканти. Яким він буде залишається загадкою. А поки згадуємо улюблені пісні, щоб знову заспівати їх усім стадіоном!

Квитки: http://kasa.in.ua/view-okean-elzy-svitovyi-tur-kyiv

 

Scorpions

19 лютого, Палац Спорту

Нарешті дочекались! SCORPIONS виступлять в Києві у рамках грандіозного світового туру 50th Anniversary — World Tour 2015/2016. Аншлаги супроводжують концерти німецьких рокерів по всьому світу. Золоті хіти легендарних артистів стали життєвим гімнами, тому фани не відпускають їх зі сцени.

Квитки: http://kasa.in.ua/scorpions-kyiv

 

The Prodigy

12 квітня, Палац Спорту

The Prodigy – справжні самураї, «воїни рейву». Колючі ритми не дозволять стояти на місці: енергія з цієї команди просто б'є ключем, так що шансів залишитися байдужим поряд з ними неможливо.

12 квітня на нас чекає короткий екскурс в безумство. Лиха атмосфера 90-х років, британський андеграунд і дика, але симпатична музика, а також презентація нового альбому – The Prodigy не загубили колишньої бадьорості духу і фірмового звучання.

Квитки: http://kasa.in.ua/the-prodigy-kyiv

 

RED HOT CHILI PEPPERS.

6 липня, U-PARK НСК Олімпійський

Найгостріша та найгарячіша  гостра група знову виступить у Києві - і це стане головною подією літа. Red Hot Chili Peppers - це 7 премій Греммі, 5 з них - в рамках однієї церемонії. Це 85000000 проданих копій альбомів, почесне місце в 30-ці кращих рок-музикантів світу за версією VH1, вершини чартів, від MTV і Billboard до піратських трекерів. Це безперебійні ротації, повні стадіони, саундтреки, телешоу, культові відеокліпи, череда нагороджень, гастролей і студійних записів. Це концерт, який неможливо пропустити!

Квитки: http://kasa.in.ua/view-red-hot-chili-peppers-u-park