УКР

НАЗВИ ГРУП ТА ІСТОРІЇ ІХ ВИНИКНЕННЯ

Назви улюблених груп маячать у нас перед очима щодня: у стрічці новин, по телебаченню, в газетах і журналах тощо. Іноді ми навіть не підозрюємо за яких дивовижних і безглуздих обставин вони виникають. Пропонуємо 7 яскравих історій, які розкажуть, що значить  «зелений день» Біллі Джо Армстронга та яке відношення Rammstein мають до авіакатастрофи.

Bring Me The Horizon

Вокаліст популярної нині метал-групи з Шеффілда зізнався, що поцупив рядок для назви з першого фільму «Пірати Карибського моря»: «Now ... bring me that horizon» вимовляє персонаж Джонні Деппа в самому кінці.

Daft Punk

Учасники Daft Punk були великими шанувальниками The Beach Boys і в 1992 році робили записи під ім'ям Darlin. Так називалася одна з пісень The Beach Boys. Одного разу в музичній газеті «Melody Maker» їх розкритикували і облили брудом, назвавши їх музику «a daft punky thrash». Прочитавши це, хлопці сильно засмутилися, проте не надовго. Ця  лайка незабаром стала ім’ям їх нового проекту.

Pixies

Культовий бостонський інді-рок гурт обирав назву методом тику, відкривши словник і тицьнувши пальцем в перше-ліпше слово. Так їм підвернулася «pixies», тобто «фейки». Причому особливе враження на музикантів справило тлумачення слова: «неслухняні маленькі ельфи».

a-ha

Одному з музикантів групи припало до душі слівце «a-ha», яке гармонійно звучало в пісні. Щоб не забути про знахідку, він занотував його у блокнот. Коли виникла необхідність дати назву гурту, то тут це слово і стало в нагоді.  Чим же так воно привабило майбутніх зірок?  По-перше, «a-ha» красиво пишеться і легко вимовляється. По-друге, на багатьох мовах світу це означає схвалення або підтвердження, тобто наше звичайне «ага» .

Radiohead

Перша назва групи On A Friday не подобалося нікому, особливо менеджерам поважного рекорд-лейбла «Parlophone». Саме вони дали колективу завдання придумати нове ім'я за два тижні. У підсумку за основу було взято назву пісні групи Talking Heads з альбому «True Stories». Пізніше команда заявила,  що «Radio Head» –  найменш противна пісня з тієї платівки.

Rammstein

Прийнято вважати, що назва німців пов’язана з авіакатастрофою на шоу в Рамштайні в 1988-му.Тоді  зіткнулись три літаки, в результаті чого загинули 80 осіб і більше трьохсот отримали поранення. Проте час від часу ця німецька індустріальна команда починає спростовувати будь-який зв'язок своєї назви зі знаменитою авіакатастрофою. За словами Пауля Ландерса назва з’явилась під час однієї з поїздок з Feeling. Вони написали на стінці автобуса «Rammstein Flugschau» (Авіашоу Раммштайн). Казус був у тому, що тоді хлопці писали Rammstein з двома «м», тому що не знали, що назва міста пишеться з однією. Спочатку група назвала себе так жартома, але їм так і не вдалось позбутись цього ім’я.

Green Day

«Зелений день» виник в мозку Біллі Джо Армстронга, коли він цілий день нічим не займався, окрім куріння марихуани. У підсумку він написав про це пісню, але йому здалося, що цього мало, і він вирішив дати групі нове, досить дивне, ім'я – Green Day.

 

Квитки на найкращі події на нашому сайті: https://kasa.in.ua/