УКР

Нічний клуб "Магнат"

club
Адреса
  • Рівне вул. С.Бандери, 61

Для замовлення квитків

Про локацiю

«Магнат» – це комплекс закладів, що включає в себе нічний клуб і ресторан. Відвідувачам пропонують окрім оригінального інтер'єру ще й хороший рівень обслуговування.

Пропонуються великий зал на 100 осіб, для комфортного відпочинку маленької компанії – банкетний зал на 8 осіб і великий бенкетний зал на 20 осіб. Дизайн оформлення залу виконаний в класичному стилі. Світильники дозволяють створити освітленість потрібної інтенсивності в залежності від заходу та потреб відвідувачів. У "Магнаті" можна заздалегідь спланувати проведення урочистих подій, таких як весілля, фуршет, день народження, випускний бал. Цей заклад допоможе в організації корпоративу або бенкету, є можливість замовити виїзне обслуговування.

В літній період функціонує відкрита тераса, де в хорошу погоду можна комфортно відпочити на свіжому повітрі.

Відвідувачам пропонується меню з страв європейської та української кухні, є можливість замовити страви з мангалу. Доповнює смачні страви та оригінальний інтер'єр, створює мрійливий та зачарований настрій жива музика. Вечорами тут можна стати учасниками різноманітних шоу-програм, подивитися та послухати виступи популярних ді-джеїв і музикантів.

Адреса: м. Рівне, вулиця Степана Бандери, 61.

На мапі