УКР
Nothing but Thieves

Nothing but Thieves

Жанр: альтернативний рок, інді-рок

Дата створення: 2012 

Місто: Саутенд-он-Сі (Ессекс, Англія)

Лейбл: RCA Records

Творчий шлях

Історія гурту Nothing But Thieves бере свій початок у 2012 році в невеликому містечку Саутенд-он-Сі в графстві Ессекс, коли Конор Мейсон (вокал), Джо Ленгрідж-Браун і Будинок Крейк (гітара), Філіп Блейк (бас-гітара) і Джеймс Прайс ( ударні) зібралися разом, щоб створювати музику. І, треба сказати, вийшло це у них блискуче.

Мабуть, моментом, коли Nothing But Thieves голосно про себе заявили, став виступ команди на розігріві у культового британського гурту Muse на римському фестивалі Rock in Roma перед 30 тисячами глядачів в 2015 році. І вже тоді стало зрозуміло, що за ними велике майбутнє, адже такий яскравий факт в музичній кар'єрі говорить багато про що. За словами самих хлопців, фронтмен Muse Меттью Белламі буквально відкрив їх, завдяки чому молоді рокери виступали і в світовому турне Muse на підтримку альбому “Drones” в 2016 році. До слова, Nothing But Thieves виступали також на розігріві у відомих Arcade Fire і Джорджа Езра.

Українська публіка знайома з гуртом не з чуток, адже музиканти неодноразово відіграли на масштабних українських фестивалях U-Park та Atlas Weekend. До речі, у 2017 році на “Атласі” музиканти підготували для фанатів неймовірний сюрприз: композицію “Trip Switch” Конор Мейсон виконав разом з вокалісткою The Hardkiss Юлією Саніною. 

Творчий доробок Насінг Бат Сівз налічує два повноформатні альбоми: “Nothing But Thieves” (2015) і “Broken Machine” (2017). У 2018 році зірки британського інді-року поділились новим EP  “What Did You Think When You Made Me This Way?”.