УКР

«НОВЕ ЖИТТЯ» ГУРТУ СКАЙ

Головні рок-романтики країни СКАЙ презентували новий альбом. Платівка отримала назву «Нове життя» і ознаменувала перехід гурту до іншого формату. Перше, що западає в око, – це назва, яка відтепер буде писатися без крапок, як було раніше – С.К.А.Й. Зміни торкнулись також і звучання.

«Точка відліку нової ери СКАЙ почалась! До вашої уваги результат нашої 2-річної діяльності», – написав лідер групи Олег Собчук в Facebook.

«Нове життя» – вже п'ята студійна платівка в історії СКАЙ, яка, за словами учасників групи, є переплетенням драйву і лірики, симбіозом проникливих текстів та якісного звучання. До неї увійшло 10 треків. П'ять пісень вже були презентовані публіці, серед яких «Ідеальна», «Дай мені любов», «Не забувай», а також «Мелодія серця», де почути вокал Тетяни Решетняк. Ще одна дуетна композиція на альбому – це трек «Знайду», записаний спільно зі співачкою Alloise.

Автором текстів виступив Олег Собчук, а над музикою фронтмен СКАЙ працював разом з Олександром Грищуком. Нових відтінків додали запрошені музиканти: Антон Самутин (труба), Кирило Погудін (тромбон), Михайло Остапенко (саксофон), Олег Микитюк (акордеон).

 

Прослухати новий альбом можна на офіційному Soundcloud: