УКР

Антитіла

24 серпня 2019 | 19:00

Про подію

ПЕРШИЙ СТАДІОННИЙ ТУР HELLO ГУРТУ АНТИТІЛА!

На підтримку нового альбому “Hello” популярний український поп-рок гурт “Антитіла” анонсували масштабний тур, у рамках якого 24 серпня відбудеться стадіонний концерт музикантів у Одесі. У минулому році  “Антитіла”  відсвяткували ювілей — 10 років творчої діяльності. Грандіозне live-шоу, присвячене виходу нового альбому та десятиріччю колективу, обіцяє багато сюрпризів, адже до туру його учасники готувались майже 2 роки!

Не пропусти унікальну можливість почути нові пісні та добре знані хіти одного з кращих вітчизняних гуртів — встигни придбати квитки на концерт Антитіла у Харкові!

АНТИТІЛА БІЛЬШЕ НІЖ МУЗИКА

“Антитіла” вже давно заслужили почесне місце в історії української рок-музики та у серцях мільйонної аудиторії фанів. Цей гурт створив у 2008 році музикант Тарас Тополя, який досі залишається його солістом та ідейним натхненником. За плечима музикантів 10 років творчості, наполегливої праці та чесної музики.

У 2010 році “Антитіла” представляли українську сучасну музику на фестивалі Sziget у в Будапешті (один з найбільших європейських фестивалів) та були хедлайнерами MTV-Stage.

У 2017 році в рамках туру “Сонце” музиканти за 101 день об’їздили чотири країни: Україну, Білорусь, США та Канаду і відіграли 46 офіційних концертів. Тур потрапив до Книги Рекордів України в номінацію “Найбільша кількість міст, у яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру”.

На рахунку “Антитіл” перемога у номінації “Найкращий рок-гурт” за версією Національної премії “Золота жар-птиця 2018”. У цьому ж році вони взяли участь у грандіозному фестивалі SXSW у США.

СТАДІОН СПАРТАК ГОТУЄТЬСЯ ДО КОНЦЕРТУ АНТИТІЛ!

24 серпня на масштабному концертному майданчику стадіону “Спартак” “Антитіла” заспівають разом з тисячами близьких по духу людей улюблені пісні із всіх попередніх пластинок, а також виконають нові композиції із свого шостого альбому “Hello”. Це буде не просто концерт, а грандіозне шоу с крутими спецефектами!

 На тебе чекає:

- найбільша за всю історію гурту розширена музична програма;

- неймовірні світлові ефекти та яскраві декорації на багатотисячній арені;

- потужний заряд емоцій, від улюблених виконавців.

До зустрічі!

Не зволікай і замовляй або бронюй квитки на концерт АНТИТІЛА У ОДЕСІ 24 СЕРПНЯ вже сьогодні. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків онлайн на найкрутіші події у твоєму місті!

Рекомендуємо