УКР

Оксана Муха

28 червня 2021 | 19:00

Про подію

Оксана Муха з концертом в Одесі! 

Загадкова Оксана Муха 28-го червня 2021-го року виступить в Українському Театрі в Одесі з великою святковою програмою "Найгарніші пісні України". Ти не можеш пропустити таку чудову та важливу подію, приходь поринути в магію української пісні разом в неперевершеною Оксаною Мухою!

Адже Оксану Муху без сумніву можна назвати "душою української пісні". ЇЇ голос зачаровує феноменальністю, українською ментальністю та потужною енергетикою, а чудові виступи не зможуть залишити тебе осторонь! Володарка титулу "Голос країни", заслужена артиста України творчий шлях почала ще навчаючись у Львівській національній музичній академії імені Миколи Лисенкка, а згодом стала солісткою Львівського муніципального камерно-симфонічного оркестру "Леополіс" та розпочала співпрацю з мистецьким об'єднанням "Дударик назавжди". У 2015 році Оксана Муха разом з такими музикантами як Тараса Чубай, "Пікардійська терція" та Павло Табаков та хоровою капелою "Трембіта" створила проект "Івасюк", присвячений пам'яті відомого українського композитора, автора "Червоної рути" Володимира Івасюка та разом провели тур містами рідної країни.

 Визнання талановита львів'янка здобула ще до "Голосу країни", завоювавши Гран-прі на міжнародному конкурсі імені Квітци Цісик, де її назвали "другою Квіткою Цісик". 
Та справжній успіх до Оксани Мухи прийшов після блискавичної участі та бажаної перемоги на талант-шоу "Голос країни", де вона виконували виключно україномовні композиції.

3 причини піти на концерт Оксани Мухи в Одесі:

  • "Українська Квітка Цісик" зробить твій вечір особливим, бажаним, теплим та незабутнім, подарує враження та позитивні емоції;
  • Ти маєш чудову нагоду щоб незабутньо та радісно провести час всією родиною разом з талановитою артисткою, яка не лише заворожує своїм талантом, а ще й пощирює любов до української пісні;
  • Ти не можеш пропустити унікальну можливість потрапити на прекрасну програму співачки "Найгарніші пісні України" та поринути у простір народної творчості, старовинних традицій та обрядів свого народу!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Оксани Мухи 28-го червня 2021-го року в Одесі - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо