ᐉ Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ», Одеса - квитки на 28.03.2021 о 19:00
УКР
450 – 1950

Про подію

Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» в Одесі!

Вже цієї весни, а саме 28-го березня 2021-го року о 19:00, Національний балет Грузії «Сухішвілі» виступить в Одеському академічному театрі музичної комедії імені Михайла Водяного.

«Сухішвілі» від початку заснування складався з 35-танцюристів. Перші виступи колектив дав у Грузії, а згодом почав здобувати все більшу популярність та гастролювати країнами Європи та Америки. Так, у США «Сухішвілі» визнали найкращим виступом на Бродвеї. Зараз у колективі виступає понад 500 танцюристів, які постійно гастролюють по всьому світу та давали запальні концерти в більш, ніж 90 країнах світу. Учасники та репертуар неодноразово змінювалися, проте, автентичність, колорит та індивідуальні особливості «Сухішвілі» залишилися незмінними. Балет має власний оркестр, під супровід якого і відбувається диво на сцені.

Програми концертів надзвичайно насичені, тривають близько двох годин. Ти зможеш побачити дивовижні танці з різних регіонів Грузії. Постановки «Сухішвілі» відомі своєю складністю хореографії та сценічними елементами, яскравим вираженим колоритом. Танцюристи крутяться на колінах по колу, запускають шаблі і кинджали, майстерно ловлячи їх потім. А жінки наче плавають по сцені у вишуканих сукнях та народному вбранні.

Заснували балет «Сухішвілі» сімейне подружжя Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі у 1945 році, а протягом усього часу колективом керували нащадки засновників. Завдяки цьому ми й досі можемо бачити збережені традиції та особливості хореографії, що притаманні грузинським танцюристам.

3 причини піти на виступ Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» в Одесі:

  • Зібратися всією родиною та прийти на дивовижне шоу. Те, що ви побачите на виступі «СУХІШВІЛІ», запам’ятаєте на все життя, адже виступи балету просто вражають!
  • Унікальні інструменти, прадавні грузинські традиції та обряди, автентичний колорит та особливості виконання народних танців! Їх люблять та тепло зустрічають в цілому світі, а сьогодні ці талановиті люди виступатимуть саме для тебе.
  • Забудь про всі справи, та поринь на дві години у паралельний вимір, у справжній вир танцю! Не кожного дня випадає така чудова нагода!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виступ Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» 28-го березня 2021-го року о 19:00 в Одесі - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо