УКР

Про подію

Vivienne Mort із концертом в Одесі!

Один з найяскравіших представників української музики Vivienne Mort з чуттєвою та загадковою Даніелою Заюшкіною відправляється у всеукраїнський тур. В рамках туру 15-го листопада 2021 року Vivienne Mort відіграють концерт в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі імені В.Василька. Нещодавно український медіа-простір сколихнула звістка, що цей тур для гурту буде останнім перед творчою паузою, яка може затягнутися на невизначений термін. Отож не зволікай! Використай свій шанс насолодитися творчістю та живим виконанням улюблених композицій.

Vivienne Mort – команда, яка не потребує представлення. Це музика, яка зачаровує своєю глибиною та високодуховністю, ліричністю та емоційністю. Кожен концерт Vivienne Mort – це наче театральна постановка. На рахунку музикантів 6 платівок та виступи на наймасштабніших фестивалях України. Одна з основних особливостей гурту – надзвичайно сильний зв’язок з аудиторією.

Ми, так само як і ти, шоковані тим фактом, що тур з такою символічною назвою «Vivienne Mort. Fin de la première partie» (Кінець першого розділу) для колективу може стати останнім.

5 причин піти на концерт Vivienne Mort в Одесі:

  • Осінь – пора натхнення та почуттів. Це час, коли хочеться любити та милуватися прекрасним. Найкращий час, щоб відвідати концерт по-справжньому живої музики Vivienne Mort;
  • Виступи Vivienne Mort у повному складі – надзвичайна рідкість (останній тур повним складом відбувся у 2018 році), тож ти зможеш потрапити на ексклюзивний концерт та отримати надзвичайні емоції;
  • Гурт виконає всі свої найвідоміші пісні, включаючи композиції з альбому «Досвід», який було названо найкращим альбомом 2018 року за версією практично всіх найавторитетніших музичних медіа-порталів країни;
  • Ти почуєш та побачиш якісне яскраве шоу, адже Vivienne Mort по-особливому ретельно ставляться до звукового і світлового оформлення та співпрацюють з найкращими професіоналами, які підкреслюють драматургію та посилюють відчуття музики;
  • Це остання нагода послухати пісні улюбленого гурту наживо, заспівати разом та обійнятися. Не пропусти її!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту «Vivienne Mort» 15-го листопада 2021 року в Одесі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

ВАЖЛИВО

Друзі, хто планує бути на концертах прощального туру — ознайомтеся, будь ласка, з актуальною інформацією з приводу правил відвідування.

Всі концерти туру відбудуться.

Концерти будуть проведені згідно з розпорядженням уряду та чинними нормами Постанови КМУ No 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами), у безпечному Covid-Free форматі. Перелічені нижче обмеження не стосуються осіб молодше 18 років (таким особам потрібно мати при собі документ, що підтверджує вік). Обов’язковою умовою проведення концертів у ЖОВТІЙ та ПОМАРАНЧЕВІЙ зонах є наявність у відвідувачів захисних масок (окрім м. Львів, що знаходиться в помаранчевій зоні, проте рішенням місцевої комісії умови змінені: для відвідування концерту потрібно надати COVID-сертифікат або ПЛР-тест).
Обов'язковою умовою проведення концертів у ЧЕРВОНІЙ зоні, або згідно з розпорядженнями обласних комісій ТЕБ і НС, є наявність ОДНОГО з наступних документів:
1. Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, або експрес-тест, який
проведено не раніше, ніж за 72 години до моменту проведення концерту.
2. Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
3. Документ, що підтверджує одужання від COVID-19.
УВАГА! Умови та вимоги можуть бути змінені згідно з розпорядженнями уряду або обласних комісій ТЕБ і НС. Просимо слідкувати за актуальними оновленнями.
Бережіть себе та оточуючих. Побачимося на концертах.

Рекомендуємо