УКР

Одеська обласна філармонія

concert_hall
Адреса
  • Одеса вул. Буніна, 15

Для замовлення квитків

Афіша

Про локацiю

Одеська обласна філармонія — концертна організація міста, розташована в будинку колишньої Нової Біржі. Є одним з головних культурних закладів України. Споруда філармонії входить в число пам'яток історії та архітектури республіканського значення.

Державна Одеська обласна філармонія була заснована в 1937 році. Організації передали симфонічний оркестр і нове приміщення. Разом з цим їй надали монопольне право на проведення комерційних концертів і гастролей.

Заклад розташувався в центральній частині міста в будівлі «Нової купецької біржі». Споруду зведено в 1899 році, головним архітектором виступив Вікентій Прохаскі. Це була одна з перших робіт майстра. Архітектурний стиль — італійська (венеціанська) готика. При будівництві за основу взяли палац у Венеції.

Філармонія має 5 залів для проведення заходів: Золотий зал Літературного музею, Концертний зал, який вміщує до 1000 глядачів, Камерний зал, Зал школи імені П. Столярського та Великий зал музичної академії. Зачаровує неймовірна акустика і внутрішнє оздоблення закладу.

Адреса: м. Одеса, вулиця Буніна, 15.

На мапі