УКР

Оксана Муха: Перемога української пісні

Неповторна Оксана Муха нещодавно виступила із завершальним концертом свого музичного туру містами України з феєричною програмою «Найкращі пісні України» та приступила до підготовки наступної різдвяної концертної програми «Тиха Ніч», яку співачка представить слухачеві у січні 2020-го року.

Нагадаємо, що Оксана Муха – талановита українська співачка, родом зі Львова, володарка Гран-прі I міжнародного фестивалю імені Квітки Цісик, переможниця вокального шоу «Голос країни» та володарка титулу Заслужена артистка України.

Чи знаєш ти, що..?

1. «Голос країни»

Єдина мета, з якою Оксана йшла на вокальне шоу «Голос країни», була відкрити широкому загалу неземну Квітку Цісик, при цьому поширити українську пісню та українську мову. Як бачимо, першу перемогу у цій нелегкій місії здобуто!

2. Dan Balan

Неабияку роль у цьому зіграв зірковий тренер Оксани - Dan Balan, адже з ним відбулось те саме попадання у серце. Оксана не раз наголошувала, що з Danом у них однаковий світогляд та вподобання, й не лише у музиці. Як і для самої співачки, так і для її наставника на «Голосі», найголовнішими засадами творчості є щирість, органічність та справжність.

3. Політика

«Творчість не має абсолютно ніякого відношення до політики. Не можна маніпулювати піснею», - чітко переконана Оксана.

4. Співаник

До уваги усіх прихильників Оксани Мухи і, звісно ж, української пісні, нагадуємо, що виконавиця видала першу мобільну збірку найкращих народних пісень «Співаник від Оксани Мухи».

5. Початок

В одному з інтерв’ю Оксана пригадала, що першою композицією, яка вразила її і по-справжньому запала в душу, була пісня «Ой, верше, мій верше» у виконанні Квітки Цісик. Саме цю пісню юна Оксана разом із рідною сестрою любила виконувати вдома.

6. Стиль

Свою нову зачіску – каре – Оксана обожнює і стверджує, що це на всі 100% її стиль. Ще зовсім нещодавно образ співачки на сцені не обходився без розкішних зачісок з довгого волосся та різноманітних аксесуарів. «То була ніби не я. Витрачати 2 години на зачіску, коли концерт триває півтори – це безглуздя. З каре я позбулась чогось зайвого, неприємного. Я люблю, щоб було швидко, зручно, правдиво», – розповідає Оксана.

7. Відпочинок

Улюбленим місцем відпочинку співачки є гори. Адже, як зазначає Оксана, кращого місця для самопізнання не існує. «Гори – це звук. Тихий звук. Самодостатній». Це саме те місце, де співачка охоче проводить вільний час та залишається наодинці зі своїми думками, своїм «Я».

8. Підтримка

Сказати, що у Оксани велика база прихильників – це нічого не сказати. Кожна українська співачка мріяла б мати настільки відданих, креативних, глибоких та щирих фанатів, як у Оксани Мухи. Вони усюди: Інстаграм, Фейсбук, сольні концерти артистки, творчі зустрічі… Фотографують, монтують неповторні відео із співачкою, присвячують Оксані вірші, переспівують її пісні та всіма можливими шляхами розповсюджують новини про Оксану Муху. А ще жартівливо називають себе «мухомани».

 

Схожі статті